Не бійся, мамо...

Не бійся, мамо...

Наступного дня після підземної трагедії на шахті «Краснолиманська» футболісти «Шахтаря» вийшли на календарний матч вітчизняної першості у чорних пов'язках. А трохи згодом керівництво клубу знову відгукнулося на наслідки вогняного смерчу, що забрав життя 36 гірників (сподіватися на порятунок п'ятьох безвісти зниклих гірників марно — хіба можна вижити під землею без повітря за температури 65 градусів?). Для допомоги родинам потерпілих ФК «Шахтар» перерахував 1мільйон гривень. На відповідний розрахунковий рахунок продовжують надходити кошти від інших підприємств, організацій та установ, які висловлюють свої співчуття не тільки словами. Та чи зможуть ці гроші чи ордери від квартир, які вчора вручив сім'ям шахтарів Прем'єр-міністр, стати бодай слабкою втіхою, приміром, для 36 дітей, які втратили своїх батьків? Ніколи.

Сім'я починається з мистецтва

Сім'я починається з мистецтва

Оригінальна новинка для наречених з'явилася в Тернополі. Новий зал, де відбуватиметься урочиста церемонія реєстрації шлюбів, відкрився не будь-де, а у приміщенні Художнього музею. За словами його директора Ігоря Дуди, придумано таку новацію спільно з Тернопільським РАГСом в інтересах, так би мовити, обох сторін.

У бікіні під собором Паризької Богоматері

У бікіні під собором Паризької Богоматері

Позавчора мер Парижа Бернар Делано офіційно відкрив у центрі міста «Паризький пляж-2004», повідомила агенція «Франс Пресс». Він сказав: «Сподіваюся, що це дозволить відпочити мешканцям Парижа, а туристам — відкрити для себе красу нашого міста».

Шантаж — зброя терористів

Шантаж — зброя терористів

Президент США Джордж Буш підписав директиву, якою зняв заборону на поставки американської зброї до Іраку, що діяла в часи правління Саддама Хусейна. Своє рішення президент аргументував тим, що запровадження нових механізмів поставок військового обладнання із США буде сприяти зміцненню позицій нового іракського уряду та матиме позитивний вплив на процеси демократизації і відбудови цієї країни. Агенція «Рейтер» оцінює, що рішення Буша практично означає надання Іраку статусу «дружньої країни» у відносинах зi США.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Де наша «Культура»?

Де наша «Культура»?

Таке рішення Нацради з питань телебачення та радіомовлення (саме її члени вирішували долю 13 претендентів у конкурсі на ефірне мовлення) можна було б назвати передбачуваним і, до певної міри, логічним. Студія «1+1» має високі рейтинги й солідні технічні можливості. Та й, напевно, самі глядачі не проти дивитися щодня свій улюблений канал на 9 годин більше звичайного. Відтак конкурсний відбір на користування досі непроліцензованими проміжками часу між 4–7 та 10–16 годинами на загальнонаціональному телеканалі УТ-2 та видача нової ліцензії були суто формальною «роздачею слонів». Серед претендентів — 8 державних компаній, у тому числі й телерадіокомпанія «Культура», яка мала на УТ-2 одну годину мовлення. Усі ці творчі колективи залишилися «за бортом». Досить показове, як для нашої — демократичної і цивілізованої — країни, позбавлення українського глядача «культурного» каналу. Навіть у тій же знеславленій антидемократичною політикою керівництва Білорусі державний канал «Культура» працює у цілодобовому режимі. Про Росію й говорити нічого: там подібний канал користується шаленою популярністю, теж працюючи 24 години на добу, і має річний бюджет більш ніж 200 мільйонів доларів США. У нас же для каналу «Культура» ефірного часу й не знайшлося зовсім.

Всі статті рубрики