Глобальний геополітичний тухес. Європа готується стати другим фронтом
Світ злітає з котушок. Однак нам болить наша земля. >>
Позавчора ввечері екс–главу МВС Юрія Луценка перевезли з Менської колонії, де він відбуває покарання, до Чернігівської обласної лікарні. Прес–служба Державної пенітенціарної служби лише лаконічно повідомила, що засуджений Луценко надав письмову згоду із запропонованим йому додатковим обстеженням стану його здоров’я.
У даному випадку йдеться лише про медичне обстеження, а не про госпіталізацію та лікування хворого, на чому наполягав сам екс–міністр та його дружина. Про це написала на своїй сторінці в мережі Facebook речник «Народної самооборони» Лариса Сарган.
Ірина Луценко, дружина засудженого, повідомила УНІАН, що чоловік зателефонував їй «близько восьмої вечора з мобільного телефона начальника обласного управління пенітенціарної служби, номер якого був закритий, і повідомив, що його госпіталізовано до обласної лікарні». За її словами, «стан Юри дуже поганий, крім інших хвороб у нього є підозра на дуже серйозне захворювання кишечнику». Тож Ірина наполягала на тому, щоб Луценка не лише обстежили, а й призначили лікування.
Коли цей номер «УМ» готувався до друку, рішення чернігівських медиків ще не було відоме.
Світ злітає з котушок. Однак нам болить наша земля. >>
Коли президент Азербайджану залишає запис у жалобній книзі верховного лідера Ірану — етнічного азербайджанця, здається, що історія двох Азербайджанів ось-ось замкнеться в коло. >>
Лідер угорської опозиційної партії "Тиса" Петер Мадяр закидає своєму політичному опоненту - прем’єр-міністру Віктору Орбану запрошення до країни російських військових розвідників. >>
Топові світові гравці вирішили ще глибше занурити людство у стан хаосу. >>
Поки світ нервово вдивляється в карту Ормузької протоки й рахує, скільки доларів додасться до ціни Brent, для України питання звучить інакше: скільки шахедів не долетить до наших міст. >>
Ключовими цілями нових ударів росії стануть водопостачання та логістична інфраструктура. >>