ПРИКОЛИ про сварки між чоловіками і дружинами
— Чому ти п’єш горілку через соломинку?
— Лікар порадив триматися подалі від чарки. >>
Оцифровувати старі книжки, тобто переносити інформацію із паперових сторінок у комп’ютер, — марудна й непроста справа. А от компанія Google днями представила пристрій для автоматичного сканування книжок, який включає в себе... побутовий пилосос.
Уперше комп’ютерники «Гугла» розповіли про такий апарат на презентації в травні, а тепер опублікували опис та креслення сканера в інтернеті (linear–book–scanner.googlecode.com). Скориставшись цими матеріалами, створити аналогічний пристрій може кожен охочий — звісно, якщо має клепку, технічні навички та потрібні матеріали.
Основні елементи апарату — тригранна призма, сканер із числа доступних на роздрібному ринку (він вміщений всередину призми) і пилосос. Книжку ставлять на рамку, яка переміщується вздовж граней призми. У гранях є щілини. Пилосос створює потік повітря, що перегортає сторінки.
Загальна вартість такого «девайса» становить півтори тисячі доларів — у рази менше, ніж досі відомі спеціалізовані книжкові сканери. Головний його недолік — що за один прийом можуть перегорнутися не одна, а кілька сторінок. Однак розробник пристрою Дені Кумсійє передбачив спеціальний розподільник, який зводить такий ризик до мінімуму.
Кумсійє стверджує, що для автоматичного сканування книжки з тисячею сторінок потрібно всього півтори години.
Книжки та журнали, відскановані в Google, після процедури розпізнавання розміщуються в інтернеті на сайті Google Books. Станом на березень цього року компанія створила цифрові копії 20 млн. книг.
— Чому ти п’єш горілку через соломинку?
— Лікар порадив триматися подалі від чарки. >>
Майбутній комедіант народився 6 січня 1955 року в сім’ї Еріка Аткінсона та Елли Мей Бембридж. >>
Про запуск лімітованого випуску “Третя Штурмова” за проєктом “Власна марка” оголосила Укрпошта. >>
Двоє українців перепливають Атлантичний океан, аби зібрати кошти на лікування та реабілітацію поранених військових: ветеран Іван Гаврилко та капітан і волонтер Дмитро Резвой на сьогодні пройшли на човні вже половину шляху. >>
Лео Мол (англ. Leo Mol; справжнє ім'я Леоні́д Григо́рович Молодожа́нин) - автор пам’ятників Тарасові Шевченку у Вінніпезі, Вашингтоні, Буенос-Айресі, Санкт-Петербурзі, Оттаві і Івано-Франківську. >>
Нещодавно я писала матеріал про переробку різдвяних ялинок у різних країнах Європи: ними годують тварин, опалюють приміщення чи удобрюють ґрунт. >>