Ризький бальзам на душу

05.10.2012

До бійок у зустрічі з гарячими латиськими хлопцями теж доходило. Фото з сайту HCDonbass.com.

Позавчора ввечері донецький «Донбас» здобув історичну першу домашню перемогу в Континентальній хокейній лізі — над ризьким «Динамо». Вирішальними виявилися зусилля другої ланки форвардів (Дадонов—Недорост—Петерссон), на рахунку якої три шайби з чотирьох. При цьому російський легіонер Євген Дадонов закинув дві шайби, зокрема й переможну, а чех Вацлав Недорост віддав аж три результативні передачі.

Загалом в 11 матчах донеччани лише вдруге виграли в основний час (перший раз це трапилося в стартовому турі, у Братиславі, в матчі зі «Слованом»). Ще двічі «червоно–чорні» брали гору в серіях булітів. «Дуже переживали за результат. Цього разу дуже не хотіли доводити справу до овертайму, тому доклали всіх зусиль у третьому періоді, за рахунку 2:2. А головний внесок у цю перемогу зробив наш воротар Ерік Ерсберг», — розповів клубній прес–службі словацький захисник «Донбасу» Ярослав Обшут.

Його співвітчизник, тренер Юліус Шуплер зазначив: «Було дуже важко, гра була щільна. Більше половини матчу ми грали в три ланки, і це відняло багато сил. Я радий, що хлопці показали характер і весь час прагнули до перемоги».

Завдяки цьому успіху «Донбас» залишив останнє місце Західної конференції й тепер ділить 10–13–ту позиції з «Витязем», «Динамо» (Рига) і «Торпедо» — по 13 очок. У «Спартака» — 12.

КХЛ. «Донбас» — «Динамо» (Р) — 4:2 (2:1, 0:1, 2:0; Дадонов, 8 (більш.), 54; Віртанен, 9; Петтерсон, 56 — Галвіньш, 10, 23), «Югра» — «Амур» — 6:4, «Автомобіліст» — «Слован» — 0:1, СКА — «Нафтохімік» — 2:3 Б, «Динамо» (М) — «Ак барс» — 2:0.