Пам’ятай про Майдан. Десять знакових внутрішньополітичних подій 2025-го
Операція «Павутина», проведена в березні-квітні 2025 року, стала моментом, коли українська війна остаточно вийшла за межі класичного фронту. >>
Візити
Учора почався робочий візит Президента Віктора Януковича до США, де він візьме участь у роботі 67–ї сесії Генасамблеї ООН у Нью–Йорку. У рамках візиту Янукович виступить на пленарному засіданні Генеральної Асамблеї, візьме участь в офіційному прийнятті від імені президента США Барака Обами, офіційному ланчі від імені Генсека Об’єднаних Націй Пан Кі Муна, проведе деякі двосторонні зустрічі, повідомляє прес–служба Банкової.
Позиція США
Резолюція Сенату США щодо ситуації в Україні є думкою окремих сенаторів, які працюють на деякі політичні сили в Україні. Про це заявив депутат від Партії регіонів Леонід Кожара в ефірі телеканалу ICTV. Коментуючи прийняття Сенатом різкої резолюції щодо санкцій для посадовців у відповідь на політичні репресії, Кожара зазначив, що документ приймався «пізно вночі» і після оголошення його розгляду «більша частина сенаторів пішла із залу».
«Резолюція носить лобістський характер. За її просування американським компаніям, представників яких я бачив якраз в кімнаті засідання комітету Сенату, проплачені, я так розумію, надзвичайно великі гроші», — припустив Кожара. «Регіонал» вважає, що цей документ не має ніякого впливу на адміністрацію та Держдеп, і «є думкою окремих сенаторів, які, на жаль, працюють на окремі політичні сили в Україні».
Відділ кадрів
Вища рада юстиції задовольнила заяву голови Верховного Суду Петра Пилипчука про відставку у зв’язку з досягненням пенсійного віку.
Раніше у ЗМІ проходила інформація, що ВСУ може очолити ставленик «Регіонів», нинішній суддя Верховного Суду Леонід Фесенко.
Операція «Павутина», проведена в березні-квітні 2025 року, стала моментом, коли українська війна остаточно вийшла за межі класичного фронту. >>
Гра почалась. Схоже, світ уже не ділитимуть за прапорами, державами, а — секторами, відповідно до потреб та завдань. >>
Ми вступаємо в Новий, 2026-й, рік без нових змін. З тими ж обстрілами енергетики та знищенням усього живого в Україні. >>
Співрозмовником канала «ДумаЙ» напередодні Різдва став третій президент України Віктор Ющенко. >>
Якщо документ, що суперечить Конституції України, звужує права громадян і торгує територіями, може бути підписаний без наслідків, — це вже не дипломатія. >>
Підозру п'ятьом народним депутатам України, які забезпечували отримання хабарів за "потрібне" голосування у Верховній Раді, вручили прокурори САП. >>