Хай нашатир розвіється

22.08.2012

Суд над тещею Вадима Колесніченка — директоркою Жашківського дитсадка Валентиною Македон, яка у 2007 році обпекла горло своїй підлеглій нашатирем, — знову не відбувся. Як повідомила «УМ» потерпіла вихователька Галина Хрущ, судове засідання, призначене на вчора, перенесли на 18 вересня.

«Перед вихідними мені зателефонувала працівниця апеляційного суду Черкаської області і сказала, що судового слухання не буде. Повідомила, що двоє з трьох суддів колегії не можуть бути присутніми. Захворів суддя Топал, а суддя Попельнюх (через нього, до речі, й попереднє засідання перенесли) пішов у відпустку», — розповіла жінка.

Представники Галини Хрущ припускають, що розгляд справи затягується навмисне, і апеляційний суд області робитиме все, аби його відтягувати, бажано — на післявиборчий час.

Засідання з «нашатирного скандалу» переноситься вже вдруге — попереднє, назначене на 7 червня, не відбулося, бо суддя Руслан Попельнюх пошкодив коліно на тренуванні у спортзалі, яке проводив під час обідньої перерви.

Нагадаємо, тещу Вадима Колеснiченка Валентину Македон обвинувачують за статтею 128 Кримінального кодексу (заподіяння тяжких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень). До 2010 року чотири судові інстанції визнали її винною, потім Звенигородський суд повністю виправдав. Нині триває розгляд апеляції.