Обриси війни в Європі. США виходять з усіх правил міжнародного співіснування
Усе вже стало очевидним: для світових еліт війна — це не трагедія, а інструмент перерозподілу. >>
У п’ятницю в Черкасах кілька годин тривала облога обласного виборчого штабу об’єднаної опозиції у приміщенні, яке належить «Черкасагропроекту». Працівники Черкаського райвідділу міліції прийшли туди з постановою про обшук, підписаною районним прокурором Русланом Олійником, сином нардепа від Партії регіонів Володимира Олійника.
У ситуацію втрутився нардеп від БЮТ Андрій Шевченко. Він пробрався до штабу через підвал. До нього приєднався нардеп Ігор Єресько. Разом із черкаськими опозиціонерами нардепи відбивалися від правоохоронців. За словами Шевченка, немає сумнівів у тому, що влада намагається заблокувати роботу опозиційного штабу, а працівники міліції виступають виконавцями замовлення.
Як повідомляє прес–служба облпрокуратури, після перевірки встановлено, що у провадженні слідчого відділу Черкаського райвідділу перебуває кримінальна справа про шахрайство та самовільне зайняття земельної ділянки і «в рамках її розслідування було надано доручення для проведення обшуку за місцем реєстрації ПрАТ «Черкасагропроект» iз метою встановлення майна, здобутого злочинним шляхом, а також предметів та документів, які мають значення для встановлення істини по вказаній справі».
«Влада не придумала нічого кращого, як заблокувати штаб, прикриваючись кримінальною справою, яка ніяким чином не стосується ані опозиції, ані працівників штабу зокрема», — каже Анатолій Бондаренко, керівник штабу та облорганізації ВО «Батьківщина».
До речі, недавно черкаська опозиція зазнала шкоди від невідомих злодіїв у Жашкові. Вони вкрали з вулиць районного центру шість сіті–лайтів із портретами Юлії Тимошенко й Бондаренка.
Усе вже стало очевидним: для світових еліт війна — це не трагедія, а інструмент перерозподілу. >>
Син очільника Чечні Рамзана Кадирова потрапив у ДТП у Грозному. За словами джерел, 18-річного Адама шпиталізували, він перебуває у важкому стані. >>
Медаль премії миру 2025 року лідерка венесуельської опозиції та лауреатка Нобелівської премії Марія Коріна Мачадо передала президенту США Дональду Трампу. >>
Верховна Рада підтримала призначення першого віцепрем'єра, міністра цифрової трансформації Михайла Федорова новим міністром оборони. >>
Про оголошення підозри керівниці однієї з депутатських фракцій Верховної Ради у пропозиції надання неправомірної вигоди народним депутатам на постійній основі, офіційно повідомили НАБУ і САП. >>
Постколоніальний стан України визначається не лише спадком імперського управління, а й вразливою етикою влади, у якій символ часто підміняє зміст, а жест — результат. >>