04.05.2012

Бокс

Українець В’ячеслав Сенченко втратив титул чемпіона світу за версією WBA у вазі до 66,7 кг, програвши минулої суботи на «Донбас–арені» в Донецьку Полу Маліньяджі зі США. У дев’ятому раунді судді зупинили бій через серйозне розсічення й гематому в Сенченка та віддали перемогу технічним нокаутом гостю. Для донеччанина ця поразка стала першою в 33 боях на професіональному ринзі. Переможця нагороджував почесний гість із США — Евандер Холіфілд.

* * *

Бронзовий призер Олімпіади–2008 у суперважкій категорії В’ячеслав Глазков здобув 12–ту перемогу серед професіоналів. У вівторок у Москві луганчанин переміг нігерійця Гбенгу Олукуна. Після пропущеного потужного удару в сьомому раунді суперник відмовився продовжувати бій.

Дзюдо

На чемпіонаті Європи в Челябінську (Росія) збірна України здобула три медалі. Киянин Володимир Сорока взяв «срібло» (вага — до 73 кг), а Марина Прищепа з Дніпропетровщини — «бронзу» (до 78 кг). Лише п’ятим місцем задовольнився чемпіон світу Георгій Зантарая (60 кг). У командних змаганнях наші чоловіки посіли третє місце, а жінки — п’яте.

Боротьба

На олімпійському ліцензійному турнірі в Китаї українці здобули ще три путівки на літні Ігри–2012. У вільній боротьбі Андрій Квятковський (66 кг) і Валерій Андрійцев (96 кг) гарантували собі поїздку до Лондона, взявши бронзові медалі. За межею призерів опинилися досвідчений Василь Федоришин (60 кг), а також Сергій Ратушний (55 кг) і Гія Чіхладзе (74 кг).

Серед борців греко–римського стилю перепустку отримав Ленур Теміров, перемігши у вазі до 60 кг.

У жінок вирішальну сутичку за третє місце програла Олександра Когут (48 кг).

Баскетбол

Українська чоловіча суперліга. «Плей–оф». 1/4 фіналу. «Будівельник» — «Одеса» — 88:73 (серія до трьох перемог — 3:2).

1/2 фіналу. «Донецьк» — «Ферро» — 96:94 OT, 106:101 ОТ (серія до чотирьох перемог — 2:0), «Будівельник» — «Азовмаш» — 78:82, 82:97 (0:2).

Хокей

НХЛ. Кубок Стенлі. 1/8 фіналу. Східна конференція. «Рейнджерз» — «Оттава» — 2:1 (Федотенко «Р» — 15.24, 2 кидки, «+1»; серія — 4:3), «Флорида» — «Нью–Джерсі» — 2:3 2ОТ (Понікаровський «НД» — 21.16, 0+1, 2 кидки, «+2»; серія — 3:4).

1/4 фіналу. «Філадельфія» — «Нью–Джерсі» — 4:3 ОТ (Поні — 16.39, 1 кидок, «–1»), 1:4 (Поні — 16.33, 1 кидок, «0»; серія — 1:1); «Рейнджерз» — «Вашингтон» — 3:1 (Федот — 13.37, 0+1, «+1»), 2:3 (Федот — 14 хв., 2 кидки, «0»), 2:1 3ОТ (Федот — 30.28, 3 кидки, «0»; серія — 2:1).

Теніс

У першому колі турніру АТР у Мюнхені (ґрунт, призові — 400 тисяч євро) українець Сергій Стаховський здолав молодого німця Седріка–Марселя Штебе — 7:6, 6:3. А от у парному розряді Стах і Михайло Кукушкін із Казахстану програли сіяному під першим номером дуету Чермак/Полашек (Чехія/Словаччина) — 2:6, 6:3, 4–10.

* * *

На змаганнях WTA в Будапешті (ґрунт, призові — 220 тис. дол.) Леся Цуренко спочатку переграла господарку кортів Грету Арн (3:6, 6:3, 6:1), а в другому колі поступилася італійці Альберті Бріанті — 7:5, 5:7, 4:6.