У Києві прооперували оленя, який постраждав від ракетного обстрілу
Російська атака 14 листопада сколихнула життя не лише мешканців та гостей столиці, а й жителів Київського зоопарку. >>
У нас послання й привітання небіжчикам зазвичай розсилають кандидати в депутати — бо використовують старі бази адресних даних. А в Британії подібний казус видав неабихто, а організаційний комітет Олімпіади–2012. Звідти надіслали електронного листа ударникові відомої рок–групи «Ху» (The Who) Кіту Муну, який помер ще в 1978 році.
Як повідомляє газета «Санді таймз», Муна запросили взяти участь у концерті з нагоди відкриття Олімпійських ігор 27 липня. Про таку пропозицію журналістам повідомив менеджер групи Білл Кербішлі.
Той не пошкодував сарказму в листі–відповіді. Кербішлі написав організаторам Олімпіади, що Кіт Мун у даний час перебуває на території крематорію «Голдерз Грін» і є уособленням рядка з пісні «Ху» I hope I die before I get old («Сподіваюся, я помру раніше, ніж зістарюся»). При цьому менеджер рок–колективу відзначив, що якщо в оргкомітету Олімпіади є круглий стіл, склянки і свічки, то вони можуть влаштувати спіритичний сеанс і поспілкуватися з Муном.
Барабанщик Кіт Мун — знакова постать в історії рок–музики, один із найкращих барабанщиків усіх часів, член Залу слави рок–н–ролу. Він став грати на ударних у 12 років, а в 17 увійшов до складу The Who. Мун помер у віці 31 року від передозування клометіазолу — препарату, прописаного йому для лікування алкогольної залежності.
Російська атака 14 листопада сколихнула життя не лише мешканців та гостей столиці, а й жителів Київського зоопарку. >>
Зима близько, і багато безпритульних хвостатих знову змушені пристосовуватися до холоду, постійної вологості, мжички та темряви. >>
Двоє старих лаються:
— Я старий? Та мені лікар сказав, що мій організм працює як годинник! >>
У нейрофізіології стався прорив — ученим вдалося розробити метод боротьби із залежностями за допомогою ультразвуку. >>
Кеті Перрі та її колишній — Орландо Блум — домовилися про купівлю особняка ветерана за 15 мільйонів доларів. >>
В Італії 57-річний чоловік видавав себе за власну померлу матір, щоб отримувати її пенсію. >>