Чергові «вильоти» і перша смерть

Головний тренер збірної Хорватії Отто Барич, який щойно відсвяткував 71-річчя, після нічиєї з чемпіонами Європи звинуватив суддів у допомозі «сильним світу сього» (гол Трезеге у ворота «картатих» справді доволі спірний) і збирався дати бій іще одному фавориту Євро-2004 — збірній Англії. І вже на 5-й хвилині матчу Хорватія — Англія Ніко Ковач виявився найспритнішим біля воріт родоначальників футболу, відкривши рахунок у зустрічі. Понад півгодини балканці подумки були у чвертьфіналі, поки все стало на свої місця. У принципі, хід поєдинку змалювати неважко: англійці проводили масовані атаки, причому діяли доволі різноманітно, розгортаючи наступ і через центр, і через фланги, і використовуючи дальні закиди на Оуена й Руні. Особливою активністю відрізнявся Пол Скоулз, який уже на 9-й хвилині міг встановити рівновагу. Нарешті наприкінці тайму чергова комбінація британців завершилася ударом манкуніанця головою в порожні ворота (до речі, Скоулз перед цим не забивав за збірну понад три роки), а в доданий час перед перервою влучним потужним ударом відзначився вундеркінд із «Евертона» Уейн Руні.

«Карпати» вже прагнуть у «вишку»

Жоден із колишніх тренерів львівських «Карпат», які за підсумками 13-го чемпіонату залишають вищу лігу, не буде надалі працювати в командi. Хто прийде на тренерський місток після відставки Маркевича і Дячука-Ставицького, український це буде фахівець чи іноземний, стане відомо 10 липня. Але він має бути насамперед професіоналом. Про це заявив почесний президент ФК «Карпати», народний депутат Петро Димінський на підсумковій прес-конференції.

У Лондоні дощить, українки вилітають

Наскільки неможливо зобразити столицю Англії без відомої вежі Біг Бен, так неймовірно важко уявити Уїмблдонський тенісний турнір без дощу. Уже в перший день третього в цьому році змагання із серії «Великого шолома» початок матчів було відкладено через примхи погоди, але після паузи тенісисти таки вийшли на корти. На жаль, уже в першому колі зачохлила ракетку українка Юлія Бейгельзiмер, яка «без питань» поступилася росіянці Марії Шараповій, «сіяній» у Лондоні під високим 13-м номером, — 2:6, 1:6.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44