В Україні вперше централізовано закупили алотрансплантати шкіри
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
На серці важко, а в душі оселилися безнадія і песимізм? Для того щоб кожен день дарував нам радість, слід дотримуватися кількох нескладних ритуалів, радить всесвітньо відомий канадський психолог Робін Шарм. Вони наповнюють життя новим сенсом, допомагають відновити тілесне здоров’я й душевну гармонію.
* Ритуал самоти. Щодня щонайменше 20 хвилин проводьте наодинці з собою. Без телефону, комп’ютера, телевізора. Посидьте в тиші, погуляйте на природі.
* Ритуал фізичної досконалості. Задумайтеся, яке тіло ви б хотіли мати в 70 років і що для цього робите. Більше рухайтеся, щодня помірно навантажуйте своє тіло. Підійде будь–яке фізичне навантаження: зарядка, плавання, біг, танці.
* Ритуал здорового харчування. Цигарки, алкоголь, напівфабрикати і «швидка їжа» — все це не на користь вашому організму. Приділяйте увагу правильному вибору страв.
* Ритуал знань. Читайте щонайменше 30 хвилин щодня. Весь час відкривайте для себе щось нове. Застосовуйте свої знання в житті.
* Ритуал відображення. Не забувайте аналізувати кожен прожитий день. Це допоможе зробити наступний кращим. Увечері пригадайте свої вчинки і думки, усвідомте, що зробили не так.
* Ритуал раннього пробудження. Прокидайтеся раніше, не спіть до останнього. Вранці подумайте, як би ви провели день, якби він був останнім у вашому житті.
* Ритуал музики. Нехай вас супроводжує приємна музика. Вона налаштує на позитивний лад.
* Ритуал вимовленого слова. Не допускайте негативних думок. Не лайтеся, не відгукуйтеся про когось погано, не критикуйте. Позитивний настрій і добрі думки творять дива.
* Ритуал гармонійного характеру. Працюйте над поліпшенням свого характеру, розвивайте його кращі сторони.
* Ритуал простоти. Живіть просто: концентруйтеся на головному і не загрузайте у дрібницях.
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Голодування може мати погані генетичні наслідки для наступних поколінь – те, чого не вистачає у вашому раціоні, може також впливати на здоров’я ваших нащадків. >>
Заяву про зменшення кількості медичних вишів зробили УМОН. Студенти медичних спеціальностей повинні отримувати базову вищу освіту у класичних ЗВО, а вже після цього навчатися на потужних медичних факультетах. >>
Чверть дітей віком від 7 до 9 років серед країн Європи, Західної та Центральної Азії мають надмірну вагу, зокрема 11% – ожиріння. >>
Спільно з Міністерством охорони здоров’я Міністерство оборони України представили реформу військово-лікарських комісій (ВЛК), яку впровадять до листопада 2025 року. Її мета — «змінити застарілу систему». >>
Перелік тестів, шкал аналізу та методик, за якими реабілітологи зможуть оцінювати функціонування пацієнта, що потребує реабілітації затвердило Міністерство охорони здоров’я України. >>