АСТРОЛОГІЧНИЙ КАЛЕНДАР з 1 по 7 липня
1 липня. 16-й місячний день. Можна починати нові справи. Сприятливий для поїздок і подорожей. >>
Дженна Талакова (праворуч) серед фіналісток конкурсу«Міс Всесвіт–Канада».
Скандал на конкурсі «Міс Всесвіт–Канада»: одну з красунь відсторонили від участі на підставі того, що чотири роки тому вона була чоловіком. Відтак Дженна Талакова з Ванкувера стала знаменитою на весь світ.
У заяві оргкомітету конкурсу зазначено, що причиною дискваліфікації 23–річної Дженни стала її «невідповідність правилам змагання». У регламенті справді записано, що кожна учасниця має бути народжена жінкою, пише сайт Straight.com. А Талакова — одна з 65 фіналісток відбору — сама зізналася у відеоінтерв’ю: дівчинкою себе відчула у віці чотирьох років, проходила гормональну терапію з 14 років, а в 19 пережила операцію зі зміни статі. Цю заяву Талакова зробила не так давно на конкурсі краси транссексуалів у Таїланді. Тепер вона каже, що почувається не «транс–людиною, а жінкою з історією».
На підтримку стрункої білявки піднялися тисячі людей. Адже, слід визнати, Дженна справді вродлива. Під петицією за відновлення Талакової серед фіналісток підписалося вже 30 тисяч її прихильників. Це й чоловіки, й жінки, і активісти «транс»–рухів із різних країн. Вони заявляють: не так статеві органи є ознакою певної статі, як мозок. Якщо людина з дитинства вважає себе дівчинкою — чому б цій симпатичній людині не дозволити брати участь у повноцінному конкурсі краси?
«Міс Всесвіт–Канада» має бути визначена 19 травня і представлятиме свою країну на шоу «Міс Всесвіт» у грудні. Хай там як, а Дженна, котра прагне зробити кар’єру моделі, вже й так отримала потужну рекламу.
1 липня. 16-й місячний день. Можна починати нові справи. Сприятливий для поїздок і подорожей. >>
«Я закриваю цей бордель!», — сказала баба Ганна, підпалюючи скирту сіна на краю села. >>
Король Чарльз і принц Вільям вперше оприлюднили свої особисті податкові зобов’язання на своїх нинішніх посадах, намагаючись підвищити прозорість фінансів британської монархії. >>
24 червня. 10-й місячний день (з 16.11). Добре починати нові справи, особливо довгострокові, закладати фундамент нового будинку й будь-який інший фундамент — основу проєкту чи справи. проекту або справи. >>
Україну не здолати! Сидить бабуся, 80 років, чекає на повітряну тривогу — щоб знайти, де телефон поклала. >>
В України — ще одна «красива перемога». Представниця нашої держави Ксенія Лугиня стала переможницею престижного конкурсу краси Miss Europe Continental Pageant 2026, що відбувався в Барселоні, і здобула титул «Міс Європа 2026», обійшовши представниць 35-ти країн. >>