АСТРОЛОГІЧНИЙ КАЛЕНДАР з 1 по 7 липня
1 липня. 16-й місячний день. Можна починати нові справи. Сприятливий для поїздок і подорожей. >>
Фанати «секс–символічної» білявки Скарлетт Йоханссон готуються шикуватися в черги по квитки до кінотеатрів: із 23 грудня в американський прокат виходить комедійна драма «Ми купили зоопарк», головні ролі в якій зіграли Йоханссон та Метт Деймон. Це їхня перша спільна робота в кіно.
У центрі сюжету — історія вдівця Бенджаміна Мі (Деймон), котрий хоче вирішити психологічні та життєві проблеми за допомогою купівлі старого занедбаного зоопарку в глибинці. Відновлюючи звіринець, Мі поступово відновлює і власне життя. У цьому йому допомагає самотня красуня Келлі (Йоханссон).
Режисером картини виступив Камерон Кроу, відомий за фільмом «Ванільне небо». Бюджет його нової стрічки — $50 млн.
А красуня Скарлетт, яка місяць тому відзначила 27–річчя, тим часом шукає кохання і в реальному житті. Обранцем голлівудської знаменитості став британський рокер Ден Вайт. Гітарист гурту Tribes уже кілька тижнів зустрічається з Йоханссон, пише газета «Міррор». За її даними, актриса знімалася у Великій Британії у фільмі «Під шкірою», і їх із Деном познайомили в нічному клубі.
У 2008—2010 роках Скарлетт була одружена з актором Райаном Рейнолдсом, а після розлучення мала кілька нетривалих романів.
1 липня. 16-й місячний день. Можна починати нові справи. Сприятливий для поїздок і подорожей. >>
«Я закриваю цей бордель!», — сказала баба Ганна, підпалюючи скирту сіна на краю села. >>
Король Чарльз і принц Вільям вперше оприлюднили свої особисті податкові зобов’язання на своїх нинішніх посадах, намагаючись підвищити прозорість фінансів британської монархії. >>
24 червня. 10-й місячний день (з 16.11). Добре починати нові справи, особливо довгострокові, закладати фундамент нового будинку й будь-який інший фундамент — основу проєкту чи справи. проекту або справи. >>
Україну не здолати! Сидить бабуся, 80 років, чекає на повітряну тривогу — щоб знайти, де телефон поклала. >>
В України — ще одна «красива перемога». Представниця нашої держави Ксенія Лугиня стала переможницею престижного конкурсу краси Miss Europe Continental Pageant 2026, що відбувався в Барселоні, і здобула титул «Міс Європа 2026», обійшовши представниць 35-ти країн. >>