ПРИКОЛИ про рейтинг армій світу
Дівчина в гостях у свого хлопця.
— Я хочу їсти, а в тебе порожній холодильник. >>
Шалено популярна наприкінці 80–х років співачка Кароліна Мюллер, більше відома під творчим псевдо Сі Сі Кетч, вирішила завершити творчу кар’єру. Про це вона повідомила своїм прихильникам на власній сторінці у «Фейсбуці». «У 2012 році я попрощаюсь зі своєю 25–річною доволі успішною кар’єрою», — цитує Glome.ru запис зірки. На даний момент 48–річна співачка перебуває в гастрольному турне містами Росії.
Чому своє творче життя співачка вкладає в 25 років, не зовсім зрозуміло. Як відомо, кар’єра Кароліни розпочалася в дівочому поп–гурті Оptimal в 1980 році. Через п’ять років на одному з музичних конкурсів її помітив участик групи «Модерн Токінг» Дітер Болен, який почав ліпити з дівчини справжню зірку, писав для неї пісні. Її дебютний сингл, що вийшов у 1985 році, вмить став хітом. Такою ж успішною була доля й наступних пісень та платівок. В 1988 році Сі Сі Кетч посварилася з Боленом і поїхала в Англію, де продовжувала співати. На початку дев’яностих Кароліна зникла (може, цю творчу перерву вона й не врахувала в загальний співацький «стаж»). А коли музика 80–х переживає нову хвилю популярності, Сі Сі Кетч повертається на сцену й навіть записує кілька нових композицій. Цьогоріч вона порадувала шанувальників і повноцінним альбомом. Чим буде займатися співачка після закінчення творчої кар’єри, наразі не відомо.
Дівчина в гостях у свого хлопця.
— Я хочу їсти, а в тебе порожній холодильник. >>
Модельна кар’єра Вівіан Дженни Вілсон (так її тепер звати) розвивається досить стрімко. >>
Все сталося наприкінці минулого тижня під час зйомок чергового епізоду телешоу «Є питання» на «Новому каналі», а відео опублікували в Instagram. >>
Клієнт запитує у свого адвоката:
— Що ви скажете, якщо я перед початком процесу надiшлю судді додому великого жирного гусака і докладу свою візитну картку? >>
За видатний внесок у музику легенду хеві-металу Оззі Осборна посмертно удостоєно премії BRIT Awards. >>
Поява Джима Керрі на церемонії вручення премії «Сезар» у Парижі викликала бурхливу дискусію в соцмережах. >>