«Щоб не було нерівності, яка придавлює людей до асфальту»

«Щоб не було нерівності, яка придавлює людей до асфальту»

Шостий позачерговий з’їзд Аграрної партії України, скликаний з єдиною метою — обрати партійним лідером Голову Верховної Ради Володимира Литвина, хоч і був прогнозованим щодо прийнятих рішень, але просто зашкалював за рівнем закулісних інтриг. Мабуть, саме тому керівник фракції АПУ в парламенті Михайло Гладій намагався провести його якомога швидше, зумівши закінчити за півтори години. Усе відбулося так стрімко, що чітко з’ясувати, навіщо безпартійний Литвин отримав партквиток — для того, щоб стати паровозом у передвиборчій кампанії Віктора Янукович, а чи, навпаки, зіграти на його ослаблення — загал так і не зміг.

Так і до гаремів недалеко?

Так і до гаремів недалеко?

Тупцюючи на роздоріжжі між Європою та російсько-азійським напрямком, за більшістю показників Україна дедалі більше збочує на східний шлях. І одним із доказів на користь цього твердження є ставлення держави та суспільства до жінок, які в нас таки зазнають неабиякої дискримінації. У цьому переконалися учасники організованих Комітетом ВР з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин парламентських слухань на тему «Становище жінок в Україні: реалії та перспективи», які позавчора відбулися у Верховній Раді.

Посадити Юлю мріє кожен шеф ГП

Посадити Юлю мріє кожен шеф ГП

Генеральна прокуратура внесла подання до парламенту про позбавлення депутатського імунітету Юлії Тимошенко. Як повідомив учора на прес-конференції Генпрокурор Геннадій Васильєв, лідерку БЮТі хочуть притягнути до кримінальної відповідальності на підставі матеріалів Володимира Боровка, який представився її помічником. Ідеться про спробу дати хабара суддям суду першої інстанції для звільнення з-під варти екс-керівників корпорації «ЄЕСУ» Геннадія Тимошенка та Антоніни Болюри.

Кінець ХОЛОДної епохи

Кінець ХОЛОДної епохи

Позавчора Борис Холод мав приєднатися до численної когорти українських пенсіонерів: 9 червня 2004 року виповнилося рівно чотири роки з дня його призначення членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Оскільки, згідно із законом про цей державний орган, повноваження кожного з «нацрадівців» тривають протягом чотирьох років, окрім випадків їх дострокового припинення, здоровий глузд повинен підказати і самому Борисові Івановичу, і його «працедавцеві» (нагадаємо, що Холода призначив за своєю квотою в Нацраді Президент), що пора вже й на заслужений відпочинок.

Всі статті рубрики