21.09.2011

Легка атлетика

У французькому Талансі відбувся один із найпрестижніших турнірів багатоборців — «Декастар». У жіночому семиборстві вінничанка Наталія Добринська дещо реабілітувалася за п’яте місце на недавньому чемпіонаті світу — наша олімпійська чемпіонка, набравши 6538 очок, виборола «срібло». Першою стала Тетяна Чернова з Росії (6679), яка перемагала й на ЧС–2011. Ще одна українка, Людмила Йосипенко, набрала п’яту суму балів — 6220.

У чоловічому десятиборстві запоріжанин Олексій Касьянов показав четвертий результат (8045 балів). Переміг же бельгієць Ганс ван Альфен (8200).

Дзюдо

П’ять нагород здобули українці на етапі Кубка світу в Ташкенті. У категорії до 90 кг «срібло» здобув Вадим Синявський, а бронзові медалі отримали Тетяна Савенко (70 кг), Іванна Макуха (78 кг), Ольга Суха й Марина Черняк (обидві — 48 кг).

Велоспорт

Позавчора в Копенгагені двома номерами програми стартував чемпіонат світу із велоперегонів на шосе. Столиця Данії приймає такий турнір після 55–річної перерви, а загалом — уп’яте в історії.

Юніорки. Гонка з роздільним стартом (13,9 км). 1. Аллен (Австралія) — 19 хв. 19 сек... 36. Яна Тіганова (Україна) — відставання 2 хв. 25 сек...

Молоді чоловіки (U–23). Гонка з роздільним стартом (35,2 км). 1. Дурбрідж (Австралія) — 42,47... 43. Артем Топчанюк — +4,05... 56. Євген Філін (обидва — Україна) — +4,44...

Гандбол

Українська чоловіча суперліга. 2–й тур. «ЗТР» — «Політехнік» — 34:22, «Динамо» — «Буревісник» — 34:18, «Портовик» — «Будівельник» — 32:22, «Мотор–ЗНТУ–ЗАС» — «Шахтар–Академія» — 31:19.

Лідери: «ЗТР», «Портовик», «Динамо», «Мотор» — 4.

Теніс

У першому колі парного розряду на турнірі WTA в Гуанчжоу (Китай, хард, призові — 220 тис. дол.) українки Марія Коритцева й Олена Бондаренко програли місцевому дуету Тянь/Ліан — 6:4, 3:6, 10–12.

Хокей

Після двох поразок «Харківських акул» на старті чемпіонату України керівництво клубу звільнило молодого тренера Олега Панасенка. На його місце запросили досвідченого фахівця Євгена Гладченка.

Шахи

Кубок світу (Ханти–Мансійськ). Фінал. Свідлер (Росія) — Грищук (Росія) — 2,5:1,5. За третє місце. Іванчук (Україна) — Пономарьов (Україна) — 2,5:1,5.

Шашки

У Рівному завершився чемпіонат світу з міжнародних шашок–100. «Золото» повернула собі росіянка Тамара Тансиккужина, яка лише за додатковими показниками випередила свою співвітчизницю Матрьону Ноговіцину. Бронзова нагорода дісталася Вікторії Мотричко з Одеси. А от ще одна українка, Дарина Ткаченко, втратила титул чемпіонки світу, посівши лише шосте місце.