У розшуку горобець хатній: кількість маленьких пташок помітно скоротилася у містах
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Починаючи із сьогоднішнього дня, пісні австралійської рок–групи AC/DC можна не лише слухати, а й... пити, і від того п’яніти. Саме в четвер у магазини Австралії надійшло вино, назване на честь композицій сіднейських хард–рокерів. Відповідну угоду уклали AC/DC та виноробна компанія Warburn Estate.
Як повідомляє австралійська газета «Геральд сан», до колекції вин імені AC/DC входять такі найменування: Back In Black («Назад у чорне» — шираз урожаю 2010 року; червоне сухе), You Shook Me All Night Long («Ти дивувала мене всю ніч» — мускат 2011 року; біле солодке), Highway To Hell («Автострада до пекла» — каберне совіньйон 2008–го; червоне сухе) та Hells Bells («Пекельні дзвони» — совіньйон блан 2010 року; біле сухе).
Етикетки для рок–н–рольних пляшок виконані в червоно–чорних та червоно–білих кольорах і прикрашені зображеннями членів групи, зробленими під час концертів.
«Ми не сумніваємося, що численні фанати AC/DC — культової групи в нашій країні — з радістю купуватимуть вино, присвячене вітчизняним рок–ідолам», — вважає речник виноробної компанії.
AC/DC стали не першими музикантами, на честь яких названо вино. Так, 2009 року фірма Wines That Rock випустила напої імені гуртів «Роллінг стоунз» та «Пінк флойд».
62–річний Оззі Озборн повернувся до групи «Блек саббат». Починаючи з цього тижня, легендарний британський колектив репетирує і готується до майбутнього концертного туру.
За 42 роки свого існування «Блек саббат» пережив чимало кадрових змін. І ось тепер група об’єднує всіх чотирьох учасників оригінального складу: гітариста Тоні Айоммі, басиста Гізера Батлера, ударника Білла Уорда і вокаліста Озборна.
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Леонардо Ді Капріо — один із найвидатніших акторів нашого часу. >>
Фінал Дитячого Євробачення відбувся у суботу, 16 листопада й перемогу здобула Грузія. >>
На аукціоні Sotheby's в Гонконгу картину американського експресіоніста Марка Ротко "Без назви (Жовтий і синій)" продали за 32,5 млн доларів. >>