17.08.2011

Студентський спорт

Учора вдень збірна України утримувала п’яте місце командного заліку літньої Універсіади в китайському Шеньчжені. В активі «синьо–жовтих» дев’ять медалей (4 золоті, 4 срібні, 1 бронзова). У понеділок наші здобули два «золота» й одне «срібло», а ще однією відзнакою розжилися у вівторок.

Уже четверту нагороду команді принесли фехтувальники — перемогою відзначилася миколаївська шаблістка Ольга Харлан. Ще одна олімпійська чемпіонка, Олена Хомрова, зійшла з дистанції у чвертьфіналі.

Чемпіоном Всесвітніх студентських ігор зі спортивної гімнастики став киянин Микола Куксенков, якому не було рівних у багатоборстві.

Першу нашу медаль у плаванні здобула Дарина Степанюк, яка фінішувала другою у фіналі на дистанції 100 м вільним стилем. А вчора зранку велосипедистка Любов Шуліка взяла «срібло» у гіті на 500 м.

Баскетбольна чоловіча збірна виграла вдруге в трьох матчах, розгромивши Філіппіни — 102:46.

Теніс

Українець Олександр Долгополов у першому колі турніру AТР у Цинциннаті (хард, призові — 2,592 млн. дол.) програв сіяному під 12–м номером французу Рішару Гаске — 1:6, 6:7.

Там же, у турнірі WTA, Олена Бондаренко стартувала успішно, здолавши японку Аюмі Моріту — 6:2, 4:6, 6:2.

Футбол

Україна. Останній матч 6–го туру прем’єр–ліги: «Металург» (Д) — «Таврія» — 1:3 (Лазич, 62 — Назаренко, 16; Фещук, 19; Шиндер, 50; 2 400 глядачів).

Кримчани піднялися на четверте місце, а донеччани залишилися на 14–му.

* * *

Капітан «Динамо» Андрій Шевченко, якому в дербі з «Арсеналом» зламали щелепу, витратить на лікування й відновлення щонайменше місяць — такий невтішний прогноз лікарів.

* * *

Англія. Останній матч 1–го туру прем’єр–ліги: «Манчестер Сіті» — «Суонсі» — 4:0 (Джеко, 57; Агуеро, 68, 90+1; Сильва, 71).

* * *

Тривалі переговори між лондонським «Арсеналом» і «Барселоною» стосовно трансферу півзахисника Сеска Фабрегаса таки завершилися успішно. За 24–річного вихованця своєї школи каталонці заплатять 29 млн. євро, а не 40, як просили англійці. Щоправда, як бонуси можливі ще дві виплати по 5 «лимонів».

* * *

Товариські матчі. «Мальме» (Швеція) — «Мілан» (Італія) — 2:2, «Богеміанс» (Чехія) — «Евертон» (Англія) — 1:1, «Ювентус» (Італія) — «Бетіс» (Іспанія) — 0:0.