«Мур-донорство». У Львові запрацював Банк крові для котів
Львівське комунальне підприємство «Лев», яке комплексно займається проблемами домашніх та безпритульних тварин, почало створювати банк крові для котів. >>
Зірка бурлеску Діта фон Тіз вирішила більше не перенюхувати всі наявні в косметичних крамницях парфуми, аби обрати аромат, достойний її вишуканої вроди. Незабаром 38–річна танцівниця випустить власні духи, які, за її словами, «дуже сильно відрізняються від інших «зіркових» ароматів».
«Зазвичай парфуми від знаменитостей містять солодкі, фруктово–ванільно–карамельні ноти. Я ж створю запах для дорослих дівчаток! — запевняє Діта. — Спершу — оксамитова чуттєвість, а наступна нота — неочікуваний сплеск вульгарності! Парфуми не мають бути приємними, вони мають пробуджувати пристрасть і бажання. І жодного ванільного лайна!»
За словами фон Тіз, коли їй було 14, вона просто закохалася в парфуми Quelques Fleurs, які надовго стали її «особистим» ароматом. Але недавно бурлеск–діві довелося відмовитися від улюбленого запаху, бо виявилося, що ним користується мама її нового бойфренда, французького аристократа Луї–Марі де Кастельбажака. Як чемна невістка, Діта поступилася потенційній свекрусі й вирішила створити собі новий аромат самотужки.
«І самі парфуми, й флакон та упакування вийшли дуже витонченими, я неймовірно собою пишаюся!» — заявила колишня дружина епатажного рокера Мериліна Менсона.
У продаж туалетна вода від фон Тіз надійде не раніше наступного року. Коштуватиме флакон приблизно 32 долари.
Львівське комунальне підприємство «Лев», яке комплексно займається проблемами домашніх та безпритульних тварин, почало створювати банк крові для котів. >>
29 квітня. З шостої вечора починається 13-й місячний день. Не починайте нічого важливого, не вирушайте в подорож і не з’ясовуйте стосунки! >>
— Отче, чоловік зраджує. Порадьте, що робити? >>
Телеканал СТБ офіційно оголосив ім’я нового героя 15-го сезону свого популярного романтичного реаліті «Холостяк». >>
Цю милу новину повідомила нещодавно на своїй сторінці у Facebook керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова. >>
Під час полювання на антилоп в Африці загинув 75-річний мільйонер зі США Ерні Досіо – його затоптала група слонів. >>