КОНКУРС

21.07.2011

З нагоди двадцятої річниці державної незалежності України Європейська Асоціація Українців (Брюссель) та Центр розвитку суспільства (Київ) оголошують конкурс письмових творчих робіт «Україна моєї мрії».

Запрошуємо всіх помріяти, якою кожен із нас хоче бачити Україну у ІІІ тисячолітті? В якому суспільстві кожен із нас хоче жити, яку державу будувати? На яких цінностях, засадах, ідеях має створюватись майбутнє України? Що необхідно зробити, щоб омріяна Україна стала реальністю?

 

Умови конкурсу

Взяти участь у конкурсі може кожен мешканець України або закордонний українець у віці від 14 років і старше. Для цього необхідно надіслати свою письмову творчу роботу на тему «Україна моєї мрії» на адресу оргкомітету конкурсу. Роботи приймаються:

— в електронному вигляді через мережу інтернет на електронну адресу оргкомітету konkurs–[email protected]

— або в друкованому вигляді на поштову адресу оргкомітету 01001, місто Київ–1, ЦРС, а/с «Конкурс «Україна моєї мрії».

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Письмова творча робота «Україна моєї мрії» має бути написана українською мовою, обсягом від 3 до 5 аркушів формату А–4, шрифт Times New Roman, 14 кегль, інтервал 1.5, поля стандартні.

На початку творчої роботи учасник конкурсу має зазначити свої повне прізвище, ім’я та побатькові, рік народження, адресу проживання (поштового листування), контактний телефон, електронну адресу (за наявності), а також тему роботи. Школярі та студенти мають зазначити назву навчального закладу, а також клас або курс навчання.

Прийом робіт почався 16 липня 2011 року, в річницю проголошення Декларації про державний суверенітет України, і завершується 14 жовтня 2011 року.

Із детальними умовами Конкурсу можна ознайомитися на iнтернет–сайті Європейської Асоціації Українців за адресою www.ukrassociation.eu або на інтернет–сайті Центру розвитку суспільства за адресою www.sdc–ua.org

Усі роботи оцінюватимуться спеціальним конкурсним журі у чотирьох номінаціях:

— І номінація — роботи школярів — авторів віком від 14 до 17 років;

— ІІ номінація — студентські роботи — авторів віком від 18 до 24 років;

— ІІІ номінація — молодіжні роботи — авторів віком від 25 до 35 років;

— ІV номінація — роботи старших авторів віком від 36 років.

У кожній номінації присуджуватиметься перше, друге і третє місце. На переможців чекають цінні призи:

— за І місце — сучасний ноутбук;

— за ІІ місце — стильний нет­бук;

— за ІІІ місце — електронна книга.

Роботи–переможці будуть опубліковані в провідних засобах масової інформації України.

Найцікавіші роботи, які не стануть переможцями конкурсу, будуть відзначені заохочувальними призами та грамотами.

З усіх питань, що стосуються участі та підтримки конкурсу «Україна моєї мрії» звертайтеся до відповідального секретаря конкурсу Валерія Савицького за електронною адресою: konkurs–[email protected] або телефоном: +38–050–544–75–23