Дива трапляються. Через 20 років збірна України з хокею знову повертається до елітного дивізіону
Із неймовірним результатом для хокейної збірної України завершився чемпіонат світу в дивізіоні ІА. >>
Теніс
Сергій Стаховський пройшов перший раунд турніру серії АТР, що вiдбувається в німецькому Гамбурзі. У стартовому матчі він обіграв аргентинця Максімо Гонсалеса — 6:2, 6:3.
* * *
На початку лютого наступного року українська жіноча збірна, що виступає у першій світовій групі Кубка Федерації, зустрінеться з італійками.
* * *
Катерина Бондаренко у півфіналі турніру серії WTA, що проходив у австрійському Бад–Гаштайні, програла іспанці Марії Мартінес Санчес — 1:6, 6:7. На цьому ж турнірі у півфіналі парного розряду припинила боротьбу Леся Цуренко, що змагалася разом із росіянкою Первак. До фіналу цей дует пропустив словачок Бірнерову та Градецьку, програвши з рахунком 3:6, 3:6.
* * *
У новому рейтингу WTA до першої сотні спортсменок входить лише одна українка — Катерина Бондаренко йде на 75–й позиції. У чоловічому рейтингу АТР Олександр Долгополов — на 27–й позиції, Сергій Стаховський — 45–й. А лідирують данка Кароліна Возняцьки та серб Новак Джокович.
Баскетбол
Жіноча молодіжна збірна України посіла шосте місце на чемпіонаті Європи (U–20), що проходив у Сербії. У чвертьфіналі наші дівчата поступилися майбутнім переможницям турніру — іспанкам, загалом непогано відігравши матч — 57:67. У серії за 5—8–ме місце Україна спочатку обіграла Італію (86:51), а потім поступилася Франції (62:63).
* * *
Чоловіча молодіжна збірна України посіла третє місце в групі D на першому етапі чемпіонату Європи (U–20), отримавши можливість змагатися на другому етапі турніру. Українці посіли у своїй групі третє місце після німців та італійців, випередивши литовців. На наступній стадії нашим доведеться зіграти з греками, іспанцями та турками.
Регбі
Українська збірна з регбі–7 посіла шосте місце серед 12 учасників на турнірі серії Гран–прі, який приймала іспанська Барселона. Тут наші регбісти здобули три перемоги і ще тричі поступилися.
Із неймовірним результатом для хокейної збірної України завершився чемпіонат світу в дивізіоні ІА. >>
Історії про дострокове чемпіонство в українському футбольному чемпіонаті виникають постійно. >>
Вперше за вісім років повернувшись до другого дивізіону світового хокею — 1A, збірна України торік сенсаційно ледь не «застрибнула» відразу до еліти: до останнього туру «синьо-жовті» претендували на топ-2 для підвищення у класі, але зазнали вирішальної поразки від Японії (2:3). >>
Новий тенісний тиждень розпочався з унікальної події. Уперше в історії одразу дві українські тенісистки увійшли до топ-15 рейтингу Жіночої тенісної асоціації. >>
На горизонті у клубному футболі вже видніється фініш. Далі вся увага буде спрямована на чемпіонат світу в Канаді, США та Мексиці. >>
Друга ракетка України Марта Костюк стала переможницею престижному грунтового турніру в Мадриді, перегравши у фіналі нейтральну тенісистку з російським паспортом Мірру Андрєєву - 6:3, 7:5. >>