Який перстень кращий — хокейний чи баскетбольний?

02.06.2004
Який перстень кращий — хокейний  чи  баскетбольний?

Робін Реджер «припечатує» Руслана Федотенка. (Фото АР.)

Баскетболісти «Лос-Анджелес лейкерз» виграли на домашньому майданчику шостий матч серії півфінальної серії чемпіонату НБА у «Міннесоти тімбервулвз» — 96:90 (О'Ніл — 25 очок, Брайант — 20 — Спрюелл — 27, Гарнетт — 22). Таким чином, «озеряни» довели рахунок перемог у цьому протистоянні до 4:2 і стали кращою командою Західної конференції. Дуже плідно провів у зустрічі свої 7 хвилин на майданчику українець Станіслав Медведенко: набрав 8 очок, реалізувавши всі 4 кидки, зробив 1 блок-шот і 3 підбори. Суперником команди 25-річного киянина у фіналі стане переможець пари «Індіана» — «Детройт» (тут рахунок у серії поки що — 2:3). Нагадаємо, що після переїзду до США у 2000 році український форвард двічі поспіль ставав чемпіоном найсильнішої баскетбольної ліги світу, отримував золотий перстень як запасний «Лейкерз», а тепер, у найрезультативнішому своєму сезоні в НБА, має шанс зробити своєрідний «хет-трик».

Тим часом у тому ж Новому Світі, в найпотужнішiй хокейній лізі планети, продовжується фінальна битва за енхаелівський Кубок Стенлі між «Тампою» і «Калгарі». У четвертому матчі «блискавки» виграли в Канаді з футбольним рахунком 1:0 (Річардс, 3-тя хв.) і, відновивши рівновагу в серії — 2:2, повернули перевагу власного майданчика. На жаль, участі в матчі не брав український нападаючий «Тампи-Бей лайтнінг» Руслан Федотенко. У третьому періоді попередньої зустрічі наш земляк отримав доволі серйозну травму, після того, як захисник «Флеймз» Робін Реджер штовхнув Федота обличчям на борт. Декілька хвилин Руслан не міг підвестися на ноги, а по закінченні матчу навіть відмовився спілкуватися з журналістами. Його партнери також не коментували жорстке зіткнення. Утім у понеділок Федотенко вже почав працювати з шайбою, поки що самостійно. Сподіватимемось, що українець повернеться на лід найближчим часом і таки здійме над головою найвищу для кожного професійного хокеїста нагороду — Кубок Стенлі, отримавши першим з українців і золоту хокейну «печатку».