Легка атлетика

На п’ятому етапі «Діамантової ліги» в Осло (Норвегія) дві українки отримали срібні відзнаки: Ольга Саладуха — у стрибках потрійним, а Олеся Повх — у бігу на 100 м.

На шостому етапі «ДЛ» у Нью–Йорку (США) з наших виступала лише стрибунка в довжину Вікторія Рибалко — вона показала четвертий результат.

Теніс

У чвертьфіналі турніру WTA у Копенгагені Олена Бондаренко програла хорватці Мартич — 4:6, 6:3, 3:6. Переїхавши до Голландії, найкраща українська тенісистка в першому колі змагань у Гертогенбосху (трава, призові — 220 тис. дол.) поступилася італійці Пеннетті (4–й номер посіву) — двічі по 4:6. Катерина Бондаренко вибула ще на старті кваліфікації.

Так само невдало склався і парний матч для сестер — вони не встояли перед іспанським дуетом Домінгес–Ліно/Парра–Сантонья (6:3, 0:6, 10–12).

* * *

Катастрофічно складаються останні матчі й для лідера нашого чоловічого тенісу. Минулого тижня Олександр Долгополов, сіяний на турнірі АТР у німецькому Галле під сьомим номером, програв уже в другому колі місцевому тенісисту Кольшрайберу — 3:6, 6:7. На наступному трав’яному змаганні, у британському Істборні, киянин не виправдав другий номер посіву, дозволивши себе здолати в першому ж матчі аргентинцеві Берлоку — 5:7, 2:6.

Донеччанин Ілля Марченко в Істборні поступився у кваліфікації росіянину Кирилову (4:6, 6:0, 2:6), але потрапив до основної сітки, оскільки знявся зі змагань Кольшрайбер.

* * *

У Лондоні почався відбір до «основи» третього в цьому році турніру серії «Великого шолома» — Уїмблдону. Першим із наших розпочав кваліфікацію Сергій Бубка, але одразу зачохлив ракетку після гри з німцем Андреасом Беком — 6:7, 3:6.

* * *

Турнір серії ITF (Злін, Чехія, призові — 50 тис. дол.). Пари. Фінал. Бейгельзімер/Чахнашвілі (Україна/Грузія) — Яні/Мароші (Угорщина) — 3:6, 6:1, 10–8.

Хокей

Президент «Сокола» Євген Імас і головний інвестор клубу Сергій Тарута відправили у відставку багаторічного головного тренера Олександра Сеуканда. Нагадаємо, в наступному сезоні кияни, на відміну від попередніх років, виступатимуть лише в чемпіонаті України.

* * *

НХЛ. Кубок Стенлі. Фінал. «Ванкувер» — «Бостон» — 1:0, 2:5 (рахунок серії до чотирьох перемог — 3:3).

«Формула–1»

Через зливу гонка в Монреалі замість традиційних двох годин розтягнулася більш ніж на чотири. Німець Себастьян Феттель, котрий знову виграв кваліфікацію, не встояв перед атаками британця Дженсона Баттона і, припустившись помилки наприкінці гонки, випустив його на першу позицію. Ще на початку дистанції через зіткнення з Баттоном і удар об стінку припинив змагання його партнер по «Макларену», надто агресивний Льюїс Хемілтон.

Чемпіонат світу. 7–й етап. Гран–прі Канади (Монреаль, автодром Жиля Вільньова, 305,270 км; 70 кіл)

Залікова десятка. 1. Баттон («Макларен») — 4:04.39,537. 2. Феттель («Ред булл») — +2,709. 3. Уеббер («Ред булл») — +13,828. 4. Шумахер («Мерседес») — +14,219. 5. Петров («Рено») — +20,395. 6. Масса («Феррарі») — +33,225. 7. Кобаясі («Заубер») — +33,270. 8. Альгерсуарі («Торо россо») — +35,964. 9. Баррікелло («Уїльямс») — +45,117. 10. Буемі («Торо россо») — + 47,056.

Загальний залік. Феттель — 161, Баттон — 101, Уеббер — 94, Хемілтон («Макларен») — 85, Алонсо («Феррарі») — 69, Масса — 32, Петров — 31, Хайдфельд («Рено») — 29, Шумахер, Росберг — 26, Кобаясі — 25...

Кубок конструкторів: «Ред булл» — 255, «Макларен» — 186, «Феррарі» — 101, «Рено» — 60, «Мерседес» — 52, «Заубер» — 27...

Бокс

На вечорі боксу в Києві грузинський боксер Автанділ Хурцидзе захистив титул чемпіона світу в середній вазі (до 72,6 кг) за версією IBO, нокаутувавши вже в першому раунді колумбійського претендента Діонісіо Міранду.

* * *

Всесвітня боксерська організація (WBO) зобов’язала чемпіона в першій середній вазі, українця Сергія Дзинзирука, захищати титул проти чеха Лукаша Конечни.