Скотний дворик

Скотний дворик

Столичному театралові Миколаївський художній російський драматичний театр презентував спектакль «Дуже проста історія», який за п'єсою сучасної авторки Марії Ладоу поставив художній керівник Петро Бойко.
У спектаклі змішалися вкупу люди, коні, свині... Річ у тім, що за сюжетом драматичного твору дійовими особами є не лише представники світу людей, а й домашні тварини, які мають схожу долю, проблеми, проте іншу душу. А, окрім того, саме репліки з вуст тварин вкотре ставлять під сумнів справедливість застосування терміну homo sapiens відносно людини.

Браїлівська сюїта Петра Чайковського

Браїлівська сюїта Петра Чайковського

У травні на Вінниччині вдруге відбувся музичний фестиваль, присвячений видатному російському композитору Петровi Іллічу Чайковському та його доброму генію і покровительці Надії Філаретівні фон Мекк. Масштабний захід, крім обласного центру, охопив низку подільських міст, де відбулися концертні виступи і вінницьких музикантів, і виконавців, які приїхали з інших регіонів та з-за кордону (цього року з Білорусі та з Китаю) і яких добре знають слухачі багатьох країн — досить назвати хоч би камерний оркестр Одеської обласної філармонії чи лауреата міжнародних конкурсів мінчанина Андрія Поночевного (фортепіано).

Всі статті рубрики