Ющенко застерігає «інвесторів»

Ющенко застерігає «інвесторів»

Попередні вибори міського голови Одеси, організація яких та підрахунок голосів дали вагомі підстави для наступного прокурорського розслідування, стали своєрідним уособленням того, як не можна організовувати вибори. Усе це не повинно повторитися на довиборах народного депутата України по 136-му виборчому округу Одеси, призначених на 30 травня. Щоб ознайомитися з передвиборчою ситуацією в облцентрі та регіоні і підтримати на довиборах кандидата вiд «Нашої України», й прибула у четвер на Одещину група народних депутатів на чолі з Віктором Ющенком.

Єдині, не дуже єдині і ті, які стараються

Єдині, не дуже єдині і ті, які стараються

Лідер Партії промисловців і підприємців Анатолій Кінах, який нещодавно вщент розкритикував методи, якими почалося висування «єдиним кандидатом від більшості» Віктора Януковича, позавчора заявив, що теж готовий балотуватися на виборах Президента. Політрада ПППУ уже прийняла рішення рекомендувати з'їзду партії висунути кандидатом Анатолія Кириловича. Наразі невідомо, як до такої ініціативи промисловців і підприємців поставиться НДП, яка нещодавно об'єдналася з ПППУ в одну фракцію: раніше ці партії висловлювалися за те, аби виступити на майбутніх виборах єдиною платформою.

Тиждень на роздуми

Тиждень на роздуми

«У справі мого підзахисного коментувати поки що особливо нічого», — сказала «УМ» у телефонному інтерв’ю адвокат Павла Лазаренка Марина Довгопола. Мовляв, слід дочекатися вердикту, який незабаром мають винести присяжні в американському суді, де розглядається справа українського екс-прем'єра. За повідомленнями з Каліфорнії, справа Павла Лазаренка нині знаходиться на стадії завершальних дебатів. Днями на процесі виступила федеральний прокурор Марта Борщ. «Обвинувачений зловживав своїм високим становищем для особистого збагачення, — заявила вона. — Ми маємо справу з явним випадком корупції і відмивання грошей».

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

У Стамбулі буде все. Навіть Кучма

У Стамбулі буде все. Навіть Кучма

Президента України таки запрошено до участі в стамбульському самітi НАТО 27—28 червня, в рамках якого пройде, зокрема, й засідання Комісії «Україна-НАТО» на найвищому рівні. Про це інформагенціям повідомив позавчора ввечері директор Центру інформації та документації НАТО в Києві Мішель Дюре.

Всі статті рубрики