ПРИКОЛИ про Путіна у пеклі
Путін з пекла відпросився у чортів на 5 хвилин у наш світ, бо дуже вже хотів подивитись, як там його расєя. >>
До весілля британського принца Уїльяма та Кейт Міддлтон, призначеного на 29 квітня, залишається все менше часу, і «весільна лихоманка» в Об’єднаному Королівстві з кожним днем набирає обертів. Британці й іноземні туристи розмітають із полиць магазинів сувенірну продукцію із зображенням вінценосної пари, зацікавлено стежать за подробицями приготувань до церемонії (Уїльям відмовився від обручки, а Кейт уже підібрала дизайн весільної сукні та тіари). І навіть роблять ставки на те, якої статі буде первісток майбутнього подружжя.
На хвилі такого ажіотажу іграшкова промисловість Об’єднаного Королівства потішила і найменших шанувальників спадкоємця престолу та його нареченої — у продаж лялькова копія Кейт Міддлтон. Лялька під назвою Принцеса Кетрін одразу стала найпопулярнішим товаром у іграшкових крамницях.
Пластмасова панянка — струнка, як Барбі — вбрана у таку саму сукню, що й реальна Кейт у день оголошення про її заручини з принцом. У комплекті з лялькою продається також набір аксесуарів — туфлі, сумочка, капелюшок. На безіменному пальці лівої руки — крихітна обручка. Коштує іграшкова принцеса 35 фунтів стерлінгів (близько 40 євро).
Ляльок виготовили тільки 10 тисяч штук, але, коли виробники побачили, який шалений попит має іграшка, пообіцяли випустити додаткові партії.
Путін з пекла відпросився у чортів на 5 хвилин у наш світ, бо дуже вже хотів подивитись, як там його расєя. >>
На початку цього року широковідомий український шеф-кухар та ресторатор Євген Клопотенко заручився із своєю обраницею Катериною Воскресенською. >>
Вручення «Оскара», найпрестижніша у світі церемонія відзначення діячів кіноіндустрії та їхніх робіт, зазвичай стає ще й своєрідною демонстрацією одягу. >>
Чи відомо вам про найулюбленішу інтимну позу майже всіх жінок? >>
41-річного Кріштіану Роналду та 32-річну модель Джорджину Родрігес, без перебільшення, можна назвати однією з найкрасивіших знаменитих пар сучасності. >>
Тепер Україні не до національних конкурсів краси, але про цей ювілей згадати варто, позаяк він теж своєрідно символізував нашу Незалежність. >>