ХРОНІКА

12.04.2011

Спортивна гімнастика

На чемпіонаті Європи, що завершився в Берліні, збірна України здобула одну медаль — Микола Куксенков посів третє місце в багатоборстві. Також киянин став четвертим на брусах. Подробиці — в завтрашньому номері «УМ».

Біатлон

У Москві вперше відбулося змагання–шоу під назвою «Гонка чемпіонів». У жіночому мас–старті українка Валентина Семеренко фінішувала третьою, а її сестра Вікторія — восьмою. У другому номері програми, міксті, Віта й норвежець Еміль Свендсен вибороли «бронзу», а Валя з французом Сімоном Фуркадом стали шостими.

Баскетбол

Українська чоловіча суперліга. «Будівельник» — «Дніпро–Азот» — 73:72, «Політехніка–Галичина» — «Миколаїв» — 79:83, «Донецьк» — «Кривбас–баскет» — 98:53, «Дніпро» — «Ферро» — 84:71.

Лідери: «Донецьк» — 35/11 (76,1 %), «Будівельник» — 34/11 (75,6), «Азовмаш» — 28/17 (62,2), «Говерла» — 28/18 (60,9), «Миколаїв» — 25/20 (55,6).

* * *

«Матч зірок» суперліги (Харків). Україна — «Легіон» — 86:98 (Кравцов (22) — Буртт (27)).

Українські баскетболісти ніяк не можуть обіграти збірну іноземців. Найбільш корисним гравцем цього матчу–шоу визнали американського легіонера «Дніпра» Стівена Буртта.

* * *

Євроліга. 1/4 фіналу (п’ятий матч). «Реал» — «Валенсія» — 66:58 (Ліщук «В» — 17 хв., 6 очок + 3 підбир., 5 фолів; серія до трьох перемог — 3:2).

Сергієві Ліщуку не вдалося стати першим українцем — учасником «фіналу чотирьох» найпрестижнішого клубного турніру Європи.

Останній матч іспанського протистояння судив найкращий український арбітр Володимир Драбіковський.

* * *

НБА. «Юта» — «Портленд» — 87:98 («джазмен» Фесенко не грав, бо зламав на тренуванні палець руки й вибув до кінця сезону).

Волейбол

Українська суперліга. Чоловіки. Півфінали. «Локо–експрес» — «Локомотив» — 1:3 (рахунок серії до трьох перемог — 0:3), «Кримсода» — «Імпексагроспорт» — 3:0, 3:1 (серія — 2:2).

* * *

Жінки. Півфінал. «Джинестра» — «Сіверськодончанка» — 3:1 (серія — 3:2).

Теніс

У першому колі турніру АТР серії «Мастерз» у Монако (ґрунт, призові — 2,75 млн. євро) сіяний під 14–м номером українець Олександр Долгополов програв латишеві Ернесту Гулбісу — 1:6, 4:6.

«Формула–1»

Німець Себастьян Феттель удруге в сезоні виграв і «поул–позишн», і саму гонку — впевнено й без хвилювань. А от за спиною чинного чемпіона відбулося чимало обгонів, зіткнень (як–то Алонсо й Хемілтона). Інтризі сприяли як технічні нововведення, так і схема траси автодрому.

Чемпіонат світу. 2–й етап. Гран–прі Малайзії (Куала–Лумпур, автодром «Сепанг»; 310,408 км; 56 кіл)

Залікова десятка. 1. Феттель («Ред булл») — 1:37.39,832. 2. Баттон («Макларен») — +3,2. 3. Хайдфельд («Рено») — +25,0. 4. Уеббер («Ред булл») — +26,3. 5. Масса («Феррарі») — +36,9. 6. Алонсо («Феррарі») — +57,2. 7. Кобаясі («Заубер») — +1.06,4.
8. Хемілтон («Макларен») — +1.09,9. 9. М. Шумахер («Мерседес») — +1.24,8. 10. Ді Реста («Форс Індія») — +1.31,5.

Загальний залік: Феттель — 50, Баттон — 26, Хемілтон, Уеббер — 22, Алонсо — 20, Масса — 16, Петров, Хайдфельд — 15...

Кубок конструкторів: «Ред булл» — 72, «Макларен» — 48, «Феррарі» — 36, «Рено» — 30...