У розшуку горобець хатній: кількість маленьких пташок помітно скоротилася у містах
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Пригадуєте ритуал, який доводилося виконувати в дитинстві, коли випадав молочний зуб? Мати ставила спиною до печі або груби, а вам треба було метнути туди свій «кістяний» скарб і примовити: «Мишко–мишко, на тобі зуб старий, а мені дай новий»! А от британські діти, на відміну від українських, не розкидаються молочними зубами на догоду якійсь міфічній мишці. Вони їх збирають, щоб використати для спорудженя пам’ятника ствбуровим клітинам, повідомляє BBC. Ідея створення «зубатого» монумента належить професору біології Імперського коледжу Лондона Сарі Ренкін. А втілить задум у життя художниця Джина Чарнецьки.
Ренкін каже, що використання стволових клітин є однією з основних етичних проблем сучасної медицини. За її словами, більшість людей вважає, що їх можна отримати винятково з ембріонів. Але джерелом таких клітин можуть бути й тканини сформованого організму, в тому числі жирова, кістковий мозок, пуповина і молочні зуби.
Монумент матиме вигляд двометрового палацу з коралів. Для його створення Чарнецьки планує використати каучук. А ззовні пам’ятник вкриватимуть молочні зубки маленьких британців. За попередніми оцінками художниці, для «декору» знадобиться близько 12 тисяч зубів. Після цього арт–об’єкт розпочне подорож музеями Британії.
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Леонардо Ді Капріо — один із найвидатніших акторів нашого часу. >>
Фінал Дитячого Євробачення відбувся у суботу, 16 листопада й перемогу здобула Грузія. >>
На аукціоні Sotheby's в Гонконгу картину американського експресіоніста Марка Ротко "Без назви (Жовтий і синій)" продали за 32,5 млн доларів. >>