У розшуку горобець хатній: кількість маленьких пташок помітно скоротилася у містах
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Катрін Деньов: «Згадати все».
Якщо у звичайних людей у програму-максимум закладено щонайменше посадити дерево, виростити сина, збудувати дім, то зіркам до цього переліку треба ще додати «написати мемуари». Саме цим займалася останнім часом французька актриса Катрін Деньов. І ось спогади кінозірки нарешті виходять у світ. Це її перша автобіографічна книга, яку авторка назвала «У своїй власній тіні».
Тут актриса з усією відвертістю оповідає про свою кінематографічну кар'єру, починаючи зі стрічки 1970 року «Трістана» Луїса Бунюеля і аж до однієї з останніх «Та, що танцює у темряві» Ларса фон Трієра. За словами видавця, щоденники актриси, які увійшли до книги, спочатку не призначалися для широкого загалу (так ми й повірили!). Мовляв, відомі режисери, актори і актриси, члени сім'ї і друзі постають на сторінках такими, якими їх публіка і не уявляла. А хто ж любить читати про те, що знають усі?
Згадувати ж Деньов є що. Адже вона знімалася у таких добре відомих фільмах як «Шербурзькі парасольки», «Денна красуня», «Останнє метро», «Індокитай», «Схід-Захід», «8 жінок» тощо. Хоча зніматися в кіно зірка почала ще з кінця 50-х років, до книги вона втиснула лише 30 років — золоту середину свого життя.
До речі, доки Катрін писала мемуари, російський кінокритик Андрій Плахов наваяв книгу про актрису: «Від «Шербурзьких парасольок» до «8 жінок», на презентації якої побувала і знаменита француженка. Ще однією відомою книгою про Деньов є опус її першого чоловіка Роже Вадима «Три найпрекрасніші жінки на світі». Втім, попри таку кількість літератури, Деньов продовжує залишатися загадкою. На те вона й жінка...
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Леонардо Ді Капріо — один із найвидатніших акторів нашого часу. >>
Фінал Дитячого Євробачення відбувся у суботу, 16 листопада й перемогу здобула Грузія. >>
На аукціоні Sotheby's в Гонконгу картину американського експресіоніста Марка Ротко "Без назви (Жовтий і синій)" продали за 32,5 млн доларів. >>