Дивовижна львівсько–київська формація «Атмасфера» презентувала свій другий альбом «Інтегро». Дебютний реліз «Забута любов» вийшов навесні 2010–го і супроводжувався низкою яскравих презентаційних концертів. І не лише в Україні. Музика «Атмасфери», насичена міксом екзотичних кельтських, індуїстських і давноукраїнських мотивів, припала до вподоби організаторам одного з найбiльших європейських фестивалів Prystanek Woodstock, який відбувається на заході Польщі. Ви спитаєте: чому не в Україні? Причина очевидна: «заточені» під російськомовну попсу вітчизняні прокатники концертів не в змозі осягнути й оцінити найбільш популярний нині у Європі сучасний стиль world music, у виконанні якого «Атмасфера» вже досягла помітних успіхів. «З новою програмою, яка зазнала деяких стильових змін і має назву «Інтегро», ми збираємося з 20 лютого до 10 березня навідатися з презентаційними концертами до Полтави, Запоріжжя, Донецька, Дніпропетровська, Харкова, Севастополя, Львова і Луцька, — ділиться планами Юлія Яремчук, яка стояла біля витоків «Атмасфери». — Минулого року ми мали досить серйозний концертний тур містами Польщі. На загал це 40 міст, серед яких найвизначніші — Краків, Торунь, Щецин, Люблін та Варшава. Річ у тім, що в Польщі концертний менеджмент розвинутий набагато краще, ніж у нас, і є таким, що реально враховує смакові преференції тамтешньої публіки, яка насправді добре розбирається в актуальних трендах сучасної сцени. До того ж там геть відсутнє тотальне збочення у бік попси, як ми це спостерігаємо вдома».
Порівнюючи дебютний альбом із щойно презентованим, Юлія Яремчук зауважила, що обидва мають різний характер. Якщо «Забута любов» — це програма зі споглядально–медитативною музикою, яка має, так би мовити, інтровертний настрій, то альбом «Інтегро», і це видно з самої назви, демонструє інший бік уподобань музикантів та цілковиту відкритість світу, виражену в розмаїтті музично–естетичних характеристик. До речі, в цій роботі цілком органічно співіснують праматеринський санскрит, українська й англійська мови.
«Ми вже відчули себе громадянами світу, — каже Яремчук. — Особливо на міжнародному джазовому фестивалі у Норвегії у 2009 та 2010 роках. Там ми грали разом зi світовими зірками джазу. Незважаючи на стриманий характер норвежців, відчули неприховану зацікавленість їхньої публіки нашою музикою, ідеями і темпераментом».