Лисi можуть вирiшити все

Лисi можуть вирiшити все

Відразу декілька цікавих питань існувало напередодні головного матчу одного з європейських клубних турнiрiв. Чи зуміє «Валенсія» після двох програних фіналів Ліги чемпіонів таки вибороти єврокубок? Чи сповнить своє бажання покласти в нього золоті медалі іспанського чемпіонату наставник «летючих мишей» Рафаель Бенітес? Чи зможе продовжити дев'ятиматчеву безпрограшну серію «Олімпік» і чи вийде на поле його головний бомбардир Дідьє Дрогба? І чи зафіксує нарешті найпопулярніший європейський рефері П'єр-Луїджі Колліна, що судить свій 93-й міжнародний матч, ненічийний рахунок (попередні три зустрічі за участю однієї з цих команд під наглядом італійця не виявляли переможця)?

Перший раз не п'ємо квас

Перший раз не п'ємо квас

Олімпійська чемпіонка-96 зі спортивної гімнастики, переможниця багатьох міжнародних турнірів Лілія Подкопаєва здійснила днями візит до Запоріжжя. Спілкуючись із пресою, вона згадала, що саме в цьому місті легендарна Людмила Турищева вручила їй красивий сервіз за перемогу на одному з перших офіційних турнірів. Дана обставина є одним з аргументів на користь проведення у запорізькому палаці спорту «Юність» у вересні цього року другого міжнародного турніру «Золота Лілія». Як відомо, перший відбувся у Донецьку і зібрав зірок спортивної гімнастики не тільки України, а й США, Росії, Болгарії, Румунії, Бразилії.

Попутного вітру!

Попутного вітру!

Уже п'ятий розіграш Кубка Вадима Гетьмана серед українських регат розпочнеться на Київському морі 27 травня 2004 року і триватиме чотири дні. Змагання пройдуть під девізом «Професіоналізм, якість та чесна гра». Саме таких принципів дотримувався відомий фінансист, державний та політичний діяч України Вадим Гетьман, пам'яті якого присвячено кубок.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Всі статті рубрики