Намальовані тюльпани від покійного художника

Намальовані тюльпани від покійного художника

Позавчора в Черкасах, у Соснівському райвідділі міліції, відбулося нагородження тих правоохоронців, які знайшли убивцю талановитого майстра пензля Івана Гайдука (про це жахливе вбивство «УМ» розповідала).

Ічнянці житимуть у парку

Ічнянці житимуть у парку

В Україні буде ще на один заповідник більше, і розташується він у Чернігівській області. Створення Ічнянського національного природного парку, як зазначено в указі Президента Леоніда Кучми, викликане необхідністю «збереження, відтворення і раціонального використання типових та унікальних лісостепових природних комплексів, що мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення».

Мелітопольський «везувій»

Мелітопольський «везувій»

Тринадцять діб по тому, як над головами мешканців сіл Мелітопольського району засвистіли «гостинці» від вояків, командувач військами Південного оперативного командування генерал Григорій Педченко звернувся до журналістів: «Я вас усіх запрошую на адмінтериторію військової частини. Пропоную маршрут: штаб, казарма, їдальня, лазня, будинки, де жили сім'ї. Потім — огляд майданчика бази, до того моменту, де може ступити нога людини».

А гальма в тебе є?

А гальма в тебе є?

Перелом обох гомілок лівого стегна — такий результат поїздки в одеському трамваї третього маршруту отримала місцева пенсіонерка. Інша пасажирка, 1958 року народження, залишилася без стопи, яку їй відрізало внаслідок аварії на маршруті. Подія трапилась, коли на крутому спуску Марінеску в трамвая № 3 відмовили гальма. За повідомленнями регіонального відділення МінНС, сталося це о 10 годині 50 хвилин. Пасажирів практично некерованого транспорту охопила паніка. Люди виламали передні та середні двері вагона й почали вистрибувати під час руху. Залишатися всередині їм здавалося більш ризикованим, ніж вибиратися із трамвая, що летів на великій швидкості.

Інсталяція Польщі

Інсталяція Польщі

Побачити сучасне польське мистецтво «вживу» і навіть поспілкуватися з його творцями матимуть змогу кияни. Сьогодні ввечері в Центрі сучасного мистецтва, що на вулиці Сковороди, 2, відкриється виставка з таємничою назвою «Занурення». Куратор проекту Єжи Онух обіцяє українському глядачеві справжнє шоу.

Олімпійський день столиці

Олімпійський день столиці

Півтора місяця залишається до знаменної події — проведення міжнародної естафети олімпійського вогню в Києві. До столиці України дорогоцінний вогонь прибуде 5 липня з Москви. І щоб не заважати його урочистій ході Києвом, для мешканців столиці, не виключено, влаштують вихідний.

Всі статті рубрики