На три авіабомби менше

На три авіабомби менше

Учора зранку в райцентрі Ковель, що на Волині, успішно ліквідували три авіаційнi бомби, виловленi на дні річки Турія водолазами. Для цього неподалік міста вирили спеціальний кар'єр, куди й перевезли небезпечнi метровi залізяки. Вантажівку зі смертельно небезпечним вантажем протягом усього шляху супроводжували пожежні авто, піротехніки, «швидка допомога». На щастя, все пройшло без ексцесів.

Остання дорога додому...

Остання дорога додому...

Тіла шістьох загиблих в авіакатастрофі в Китаї українських пілотів літака Іл-76 вже ідентифіковано. Наразі МЗС України займається питанням відправки тiл додому. В аварії, що сталася у вівторок на летовищі поблизу міста Урумчи, загинули: В'ячеслав Волін (він був командиром екіпажу), Валерій Самойлов (2-й пілот), Сергій Кудряшов (штурман), Василь Бусигін (бортінженер), Олександр Малий (бортрадист), Василь Куранта (старший технік), а також бортоператор, громадянин Азербайджану, Алі Рахман Огли Джебаров.

«Агро»-клонування

«Агро»-клонування

Країна впевнено рухається до відкриття найбільшого аграрного шоу країни — 16-ї міжнародної виставки-ярмарку «Агро-2004», а її учасники з 29 країн світу перебувають у повній розгубленості й не знають, куди їхати. Ситуація складається так, що через конфлікт між організаторами дійства — Міністерством аграрної політики та корпорацією «Украгропромбіржа» — замість єдиної виставки селяни отримають дві. Одну — традиційну, яка відбудеться з 1 по 5 червня під Києвом у селі Чубинське, а другу — міністерську, яку заплановано провести з 23 по 28 червня безпосередньо в столиці, в Експоцентрі України. Публічна реклама іде повним ходом. Причому як одного заходу, так і іншого. А позаочі Мінагрополітики активно розвертає учасників, щоб скерувати максимальну кількість експонентів не в Чубинське, а в Київ, де в пожежному порядку вирішують, як у непристосованому місці розмістити худобу, сільгосптехніку та власне експозиції регіонів.

Про майбутнє Іраку в похмурих тонах

Про майбутнє Іраку в похмурих тонах

Двоє провідних фахівців вашингтонського дослідницького центру Brookings Institution застерегли, що політика США в Іраку опинилася перед загрозою поразки, і закликали Білий дім оголосити термін виведення окупаційних військ iз цієї країни. Майкл О'Ханлон, відомий військовий експерт i донедавна прибічник війни в Іраку, та Джеймс Стейнберг, колишній радник із національної безпеки президента Білла Клінтона, виклали свої оцінки в газеті «Вашингтон Пост». Фахівці зазначають у своїй статті: «Якщо ми не відновимо довіру іракців до нашої позитивної ролі в їхній країні, то наша поразка є не лише можливою, а й дуже ймовірною. Вирішальне значення для досягнення нашої мети має оголошення рішення про закінчення перебування наших військ в Іраку до кінця наступного року, після прийняття іракцями нової Конституції. В іншому випадку проблемою може стати не те, як довго ми хочемо там залишатися, а коли нас звідти викинуть».

Ні злочину, ні кари

Ні злочину, ні кари

Канцлер Німеччини Герхард Шредер позавчора отримав ляпаса під час ведення виборчої кампанії до Європарламенту своєї Соціал-демократичної партії (СДП) у місті Маннхайм на південному заході Німеччини, повідомила Бі-Бі-Сі з посиланням на місцеву поліцію. Поліція також повідомила, що нападником є 52-річний безробітний мешканець цього міста, але не вказала його ім'я та прізвище. Інцидент стався в той момент, коли Шредер роздавав автографи в натовпі нових членів СДП.

ЗаБУШевний вiзит

ЗаБУШевний вiзит

Неофіційний український візит екс-президента США проходить у рамках його європейського турне і під патронатом народного депутата Віктора Пінчука, більше відомого як зять Президента Кучми і олігархічний глава корпорації «Інтерпайп». Віктор Михайлович полюбляє запрошувати на українські терени відомих західних політиків, котрі входять у впливові неурядові організації, серед таких Джордж Сорос, з яким Пінчук розгорнув проект юридичних клінік. Таким чином відомий бізнесмен, тісно пов'язаний з російськими діловими колами, наводить мости із Заходом і піарить не лише себе, а й свого тестя, якого нинішнє керівництво Сполучених Штатів не дуже то толерує. Від 1991 року це другий візит Буша в Україну, коли він, будучи керівником США, закликав тодішнє українське керівництво відмовитися від ідеї незалежності.

Всі статті рубрики