Після дострокової перемоги в «регулярці»: «Сокіл» налаштовується виграти медальний плей-оф
Із приходом весни напружена пора починається у вітчизняному хокеї. >>
Прем’єр–ліга
Позавчора в Києві мали відбутися збори учасників прем’єр–ліги. На порядку денному було питання «про недовіру президентові ФФУ Григорію Суркісу та скликання позачергового конгресу ФФУ». Утім за відсутності президента ПЛ Віталія Данилова представники 14 клубів (не прибули «Карпати» й запорізький «Металург») так і не почали працювати — бракувало необхідного для прийняття рішень кворуму (2/3 голосів). Збори швидко залишили представники «Динамо», «Кривбасу», «Арсеналу» й «Дніпра».
Федерація футболу
Віце–президент ФФУ Олександр Бандурко заявив, що главу футбольного відомства Григорія Суркіса, всупереч звинуваченням опонентів, підтримує більшість колективних членів Федерації. Уже зараз 24 члени висловили недоцільність проведення позачергового конгресу ФФУ, на якому Суркісу могли висловити недовіру.
Англія
Перші матчі 22–го туру прем’єр–ліги. «МЮ» — «Стоук Сіті» — 2:1, «Блекпул» — «Бірмінгем» — 1:2, «Фулхем» — «Вест Бромвіч» — 3:0.
Трансферний ринок
За повідомленням закордонних ЗМІ, київське «Динамо» розглядає можливість підписання контракту із форвардом «Манчестер юнайтед» Майклом Оуеном. Продовжувати контракт, який у колишнього гравця збірної Англії завершується влітку, «червоні дияволи» не збираються.
* * *
Нові індійські власники англійського «Блекберна» прагнуть придбати у «Мілана» бразильця Роналдіньйо, а також орендувати у «Лос–Анджелес гелексі» Девіда Бекхема.
Футзал
Львівські клуби «Тайм» та «Енергія» офіційно оголосили про об’єднання. Головним тренером «Енергії–Тайму» буде Станіслав Гончаренко, а його помічником — Микола Сич. У чемпіонаті України новостворена команда посідатиме друге місце, на якому перебувала «Енергія».
Із приходом весни напружена пора починається у вітчизняному хокеї. >>
В українському футболі були часи, коли вболівальники з нетерпінням чекали появи умовно третьої сили, котра могла б на рівних суперничати з дуетом грандів за чемпіонство. >>
Міжнародний Паралімпійський комітет заборонив українським паралімпійцям використовувати форму з мапою України на зимовій Паралімпіаді-2026. >>
Цьогорічний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні зібрав вітчизняних спортсменів найвищого рівня. Уперше за п'ять років на ЧУ приїхала іменита Ярослава Магучіх. На церемонію відкриття триденного турніру запросили велику когорту поважних спортивних функціонерів на чолі з президентом НОК Ук >>
Новий світовий рекорд у приміщенні на дистанції 5000 метрів встановила українська скороходка Людмила Оляновська – вона стала першою жінкою в історії, якій вдалося подолати цей рубіж, вийшовши з 20 хвилин. >>
27-річний український скелетоніст Владислав Гераскевич закликав позбавити члена Міжнародного олімпійського комітету від України Сергія Бубку звання Героя України. >>