Облога, або Прости мене, моя мила, що ти мене била

Облога, або Прости мене, моя мила, що ти мене била

Ще зовсім недавно, на своєму позачерговому з'їзді, письменники дружно і впевнено говорили: «Переможемо! Правда на нашому боці, і народ — з нами...» Сьогодні цей оптимізм витік, як вино з дірявої діжки: з «бєспрєдєлом» навкулачки не підеш.
Зачистка території йде прискореними темпами — черга «неугодних» уже сформована, лиш не відомо, хто буде наступним: Спілка композиторів? Спілка художників? Консерваторія?.. Поодинці легко брати.

Обезголовлений Ірак

Обезголовлений Ірак

Учора у Багдаді у результаті терористичного замаху загинув голова створеної США тимчасової Правлячої ради Іраку Абд аз-Захра Осман Мухаммед, більш відомий як Іззедін Салім, повідомила агенція «Рейтер». Як сказав кореспонденту агенції речник Верховної ради ісламської революції Іраку Хамед аль-Баяті, Салім загинув у результаті вибуху начиненої вибухівкою машини, коли його автомобіль чекав на в'їзд до «зеленої зони», головного американського військового комплексу у центральній частині Багдада. Американський полковник Майк Мюррей висловив припущення, що автомобіль детонував терорист-самогубця. Надходять суперечливі повідомлення про кількість жертв замаху. За словами американського офіцера, від вибуху отримали поранення шестеро іракців та двоє американських військовослужбовців. Також знищено три автомобілі, які чекали в черзі на в'їзд до бази. Натомість свідки події стверджують, що кортеж Саліма складався з п'яти автомобілів, а серед убитих — також водій Саліма та його помічник. Агенція «Франс Пресс» повідомила, що під час цього замаху загинули десятеро та отримали поранення восьмеро осіб.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Серед райських сосон на крові

Серед райських сосон на крові

«Якщо запитати у людей, які тут зібралися, як вони уявляють рай, переконаний, що значна частина змалювала б його у вигляді шматка ось цього чудового соснового лісу, — сказав позавчора на жалобному мітингу в Биківні Віктор Ющенко. — Але тут панувало зло». Цього року день пам'яті жертв сталінського режиму відзначали у Биківнянському лісі не другої, як раніше, а третьої неділі травня. Тут зібралося кілька сотень людей — родичі загиблих, священики, народні депутати від блоку «Наша Україна», представники Київської міськдержадміністрації, члени українських партій, — щоб згадати про понад сто тисяч активних, мислячих особистостей, яких виконавці «волі партії й уряду» убили тут у 1937 році. Побували тут також посол США і колишній держсекретар Збігнєв Бжезинський.

Смертельний ЛАЗ

Смертельний ЛАЗ

Жахлива аварія сталася недільного ранку на залізничному переїзді Ташбунар — між селами Утконосівка і Кринички Ізмаїльського району. Перетинаючи колії, водій переповненого пасажирського «ЛАЗа» Іван Каражев не переконався у відсутності потяга, внаслідок чого сталося зіткнення з товарним потягом. Точніше, як вважають спеціалісти, автобусу не вистачило приблизно трьох секунд, щоб завершити переїзд рейок і уникнути зіткнення з тепловозом, що рухався з Арциза зі швидкістю 45 кілометрів на годину. Удар прийшовся по задніх дверях «ЛАЗа» — 15 пасажирів загинули миттєво, а автобус перекинувся й опинився в придорожньому кюветі. Машиністу Володимиру Дехтяренку вдалося зупинити потяг аж за 388 метрів від місця аварії...

Всі статті рубрики