У розшуку горобець хатній: кількість маленьких пташок помітно скоротилася у містах
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Молоти язиком і набивати пузо можна по-різному, зокрема й для Книги рекордів Гіннесса. Днями до дивакуватих досягнень вдалися мешканець Бахрейну та шестеро британців укупі з австралійцем. Перший — Джаміль Насер — стверджує, що побив світовий рекорд з тривалості публічної промови. Цей араб почав свій марафон минулої середи ввечері і завершив лише в суботу, розмовляючи рідною мовою без упину 66 годин, що на чотири години більше від рекорду в цій галузі, записаного в Книзі Гіннесса. Для своєї промови 56-річний Насер обрав професійну тему — нейролінгвістичне програмування, про яке, за його словами, він може говорити нескінченно. За умовою виступу, бахрейнський балакун робив перерву кожних вісім годин, щоб підкріпитися і помолитися. Вже на другий день він відчував себе зле й у коротких перервах не міг вживати нічого, крім теплої води. Каву він випив лише двічі, а порцію заварного крему подужав лише раз. Якщо представники «суперкниги» рекорд зарахують, титул найбільшого балакуна на світі перейде до язикатого «нейролінгвіста» від зімбабвійця Еррола Музавазі, який свого часу примудрився 62 години розпатякувати про... польську демократію.
Тим часом сімці відчайдухів удалося встановити світовий рекорд обіду на найбільшій висоті. Як повідомляє Бі-Бі-Сі, британсько-австралійська команда альпіністів улаштувала повноцінну трапезу в горах Тибету. На гору Лхакпа Рі (6805 метрів над рівнем моря) ці хлопці принесли столи, стільці, срібні прибори, квіти, канделябри, вино й по п'ять страв на брата. А все це — не лише для Книги Гіннесса, а й для збору коштів на користь британської фундації, яка допомагає людям, що страждають на захворювання легенів.
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Леонардо Ді Капріо — один із найвидатніших акторів нашого часу. >>
Фінал Дитячого Євробачення відбувся у суботу, 16 листопада й перемогу здобула Грузія. >>
На аукціоні Sotheby's в Гонконгу картину американського експресіоніста Марка Ротко "Без назви (Жовтий і синій)" продали за 32,5 млн доларів. >>