Не провал, але й не успіх. Українська футзальна збірна не змогла вийти до півфіналу чемпіонату Європи
Останні кілька років — надзвичайно успішні для української національної збірної. >>
(РЕЙТЕР.)
Готується найдорожчий футбольний трансфер в історії, і його «співавтором», звісно, має стати власник лондонського «Челсі», російський олігарх Роман Абрамович. Другого місця в англійській прем'єр-лізі та вильоту з Ліги чемпіонів на стадії півфіналу губернаторові Чукотки явно мало, тому він шукає шляхи подальшого підсилення команди. Так, уже «на мазі» прихід на тренерський місток «синіх» португальця Жозефа Моуріньйо з «Порту» (нинішній наставник «Челсі» Клаудіо Раньєрі по закінченні сезону неминуче буде звільнений). А найсильнішим кадровим кроком Абрамовича стосовно гравців повинна стати купівля в «Барселоні» бразильця Рональдіньйо.
За інформацією англійської газети «Сан», цього тижня в Монте-Карло на яхті Абрамовича відбулася зустріч керівників каталонського та лондонського клубів, на якій обговорювалася можливість трансферу темношкірого плеймейкера, котрий проводить у «Барсі» просто блискучий сезон. За контрактом, 24-річного «чарівника м'яча» можна викупити за 66 мільйонів фунтів стерлінгів, і ця сума, що може стати новим футбольним трансферним рекордом, Абрамовичу цілком під силу. Нагадаємо, що наразі рекорд вартості переходу з клубу в клуб утримує Зінедін Зідан — еквівалент 45 мільйонів фунтів (2001 рік, з «Ювентуса» до «Реалу»). Варто додати, що борги «Барселони» складають 167 мільйонів фунтів, але президент клубу Хоан Лапорта не поспішає вдарити з Абрамовичем по руках, даючи зрозуміти, що пропозиція «Челсі» щодо Рональдіньйо — не єдина.
До речі, за інформацією тієї ж «Сан», «поліцейські» готові спекатися аргентинського півзахисника Хуана Себастьяна Верона, відправивши його в італійський «Інтер». Абрамовичу 29-річний розігрувач обійшовся у 16 млн., в основі не прижився, тож продати його грошовитий магнат готовий навіть за половину цієї суми, заплативши до того ж особисто футболістові додатково 2 млн. фунтів «неустойки».
Останні кілька років — надзвичайно успішні для української національної збірної. >>
На третьому місці в медальному заліку, маючи лише одну нагороду, завершила чемпіонат Європи біатлонна збірна України. >>
Унікальність XXV зимової Олімпіади починається вже з назви, в якій уперше офіційно вказано два міста-господарі. >>
У Норвегії в Шушені на чемпіонаті Європи з біатлону другий старт змагань - жіночу індивідуальну гонку - виграла українка Анастасія Меркушина.: наша спортсменка подолала 15-кілометрову дистанцію із чистою стрільбою за 45 хвилин 33,9 секунди. >>
Практично увесь світ нині говорить про українського сумоїста Данила Явгусишина, котрий вдруге поспіль став переможцем гранд-турніру елітної ліги сумо в Японії. >>
Перша ракетка українського тенісу Еліна Світоліна у новому році взяла напрочуд хороший старт. >>