Перегляд відео у прискореному режимі небезпечний для мозку — психіатр
У шаленому ритмі сучасного світу зовсім не вистачає часу на прості речі. >>
Для того, щоб прикмета «Не впізнали — багатим будеш» спрацювала напевно, треба натягнути на голову нейлонову панчоху і відвідати банк.
* * *
Уночі чоловік із дружиною прокидаються від несамовитого вереску сусідського немовляти. Дружина:
— Ти все ще хочеш дитину?
— Так, дуже. Щоб сусідам мстити!
* * *
Оскільки влада хоче обмежити продаж міцних спиртних напоїв увечері і вночі, значить, вважає, що горілку потрібно жерти тільки в робочий час.
* * *
Чотири кандидати і тільки один пост мера Москви... Дивіться «Хто хоче стати мільярдером?» на всіх телеканалах Росії!
У шаленому ритмі сучасного світу зовсім не вистачає часу на прості речі. >>
Одному чоловiку наворожили, що він загине через суперечку. Вiдтодi він став з усіма ввічливим i поступливим. >>
У Франції в Парижі на всесвітньовідомій Ейфелевій вежі мають намір викарбувати імена 72 науковиць, щоб виправити гендерний дисбаланс на монументі. Міждисциплінарна комісія вже представила меру Парижа перелік імен, які хочуть вигравіювати до 2027 року. >>
Підходить якось хлопець до батька:
— Тату, ти обіцяв дати мені одинадцять долаpiв, коли я отримаю з математики «5». >>
Тейлор Свіфт стала учасницею Зали слави авторів пісень — про це інформує видання Variety. >>
Кінозірка очолить акторський склад нової екранізації роману Едіт Уортон. >>