У розшуку горобець хатній: кількість маленьких пташок помітно скоротилася у містах
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Карла Бруні, перша леді, акторка й модель.
Перша леді Франції Карла Бруні ніколи не приховувала свого бурхливого минулого, ба, навіть більше — вона ним пишається. Фотомодель, актриса й просто красива жінка у молодості нерідко знімалася оголеною, крутила романи з відомими й не дуже чоловіками, розважалася на повну. І тепер, уже будучи дружиною президента, Карла може дозволити собі вийти на дипломатичний раут у сукні в обліпку, під якою немає й натяку на ліфчик.
Якби саме за таке в мусульманській країні мадам Саркозі обізвали «повією», це ще можна було б зрозуміти. Однак іранська газета «Кайян» охрестила Карлу розпусницею зовсім не через її надмірну відвертість. У статті «Французькі повії приєдналися до протесту правозахисників» видання обурюється тим, що Бруні заступилася за 43–річну іранку Сакіне Мохаммаді Аштіані, засуджену до смертної кари через забиття камінням. «Під роздачу» потрапила й подруга Карли, французька актриса Ізабель Аджані, яка також перейнялася історією Сакіне. Проте якщо Аджані лише актриса, то Бруні тепер уже державна особа, а отже, її образа носить ознаки міжнародного скандалу.
Аштіані звинувачують у подружній зраді й причетності до вбивства свого чоловіка. Спершу жінка визнала свою провину, але згодом заявила, що це зізнання було зроблено під тиском. Іранку підтримали представники різних правозахисних організацій у всьому світі, і Карла Бруні теж підписала петицію на її захист. У відповідь на це іранська газета заявила, що перша леді Франції підтримує «розпусницю» Аштіані, щоб виправдати власну аморальність.
У Єлисейському палаці образу дружини президента поки що ніяк не прокоментували.
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Леонардо Ді Капріо — один із найвидатніших акторів нашого часу. >>
Фінал Дитячого Євробачення відбувся у суботу, 16 листопада й перемогу здобула Грузія. >>
На аукціоні Sotheby's в Гонконгу картину американського експресіоніста Марка Ротко "Без назви (Жовтий і синій)" продали за 32,5 млн доларів. >>