Запливи для зростання: на зимовому ЧС українські плавці оновили національні рекорди, але залишилися без нагород
На Олімпіаді в Парижі вітчизняні плавці виступили зовсім не так, як очікували від них їхні наставники та вболівальники. >>
Турнір серії ATP в Умазі (Хорватія, призові — 450 тис. євро). Чвертьфінал. Ферреро (Іспанія, 4) — Долгополов (Україна, 6) — 6:1, 6:2. Фінал. Ферреро — Стараче (Італія) — 6:4, 6:4.
* * *
Турнір серії «челенджер» Mordovia Cup у Саранську (Росія, 50 тис. дол.). Півфінал. Сергєєв (Україна, 3) — Кузнєцов (Росія) — 5:7, 6:4, 6:4. Фінал. Сергєєв — Сем’ян (Словаччина) — 7:6, 6:1.
За перемогу на турнірі Іван Сергєєв отримав 80 очок у рейтинг ATP і 7,2 тис. дол. призових.
Пари. Бєляєв/Єлгін (Росія) — Молчанов/Смирнов (Україна) — 3:6, 7:6, 11:9.
* * *
Турнір серії WTA у Стенфорді (США, 700 тис. дол.). Фінал. Азаренко (Білорусь, 8) — Шарапова (Росія, 5) — 6:4, 6:1.
* * *
Турнір серії WTA в Сан–Дієго (США, 700 тис. дол.). Кваліфікація, перше коло. Схеперс (ПАР) — Лужанська (Україна) — 6:3, 4:6, 6:0; Савчук (Україна) — Моріта (Японія) — 7:6, 6:2.
В основній сітці цього турніру виступлять сестри Бондаренко. Олена поміряється силами з колишньою першою ракеткою світу росіянкою Дінарою Сафіною, а Катерина — із п’ятою сіяною Флавією Пеннеттою з Італії.
* * *
Турнір серії WTA в Копенгагені (Данія, 220 тис. дол.). Кваліфікація, перше коло. Ареф’єва (Україна) — Бельтрам (Франція) — 4:6, 7:5, 6:3; Глатч (США) — Цуренко (Україна) — 7:5, 2:6, 6:3.
* * *
Брати Боб і Майк Брайани виграли парний розряд турніру серії АТР в Лос–Анджелесі з призовим фондом 619,5 тис. дол., перемігши у фіналі дует Буторац/Рожер (США/Голландські Антильські острови) — 6:7, 6:2, 10:7. Для братів це був сотий фінал, і вони здобули 62–гу перемогу. Це — світовий рекорд для пари. 32–річні американські близнюки перевершили знаменитих австралійських «Вудісів» — Тодда Вудбріджа і Марка Вудфорда, які завоювали 61 парний титул.
Збірна України на Кубку президента Російської Федерації в Москві посіла лише четверте місце серед шести команд. Наші співвітчизники спершу здолали болгар — 6:3 за сутичками, але у півфіналі не виграли жодного двобою у білорусів — 0:9, а в матчі за третє місце поступилися Казахстану — 4:5. У фіналі господарі виявилися сильнішими за збірну Білорусі — 7:2.
Міжнародний турнір у Даклаку (Таїланд). 5–й тур. «Сіверськодончанка» — Малайзія (мол.) — 3:0. Півфінал. «Сіверськодончанка» — Таїланд — 3:0. Фінал. «Сіверськодончанка» — В’єтнам — 2:3.
Віталій Вергелес і Денис Камерилов на дистанції 500 м здобули «золото» молодіжного чемпіонату Європи з веслування на каное (U–23), що відбувся в Москві.
На домашньому чемпіонаті Європи серед юніорок (дівчата до 1993 р.н.), що відбувся в Дніпродзержинську, збірна України посіла лише 14–те місце. За весь турнір наші дівчата виграли лише один матч — у турецьких ровесниць, а поступилися командам Угорщини, Великої Британії, Сербії та Хорватії (гра за 13–те місце).
Фінал. Росія — Іспанія — 17:11. За третє місце. Угорщина — Італія — 11:8.
Чемпіонат України. Фінал (Іллічівськ). Чоловіки. «Будівельник» (Бровари) — «Портовик» (Південне) — 13:15, 14:13, буліти — 5:2. Жінки. «Запоріжжя–ЗДІА» — Херсон — 9:8, 8:12, буліти — 5:2.
На Олімпіаді в Парижі вітчизняні плавці виступили зовсім не так, як очікували від них їхні наставники та вболівальники. >>
Підбивати у футболі наприкінці року підсумки роботи подобається далеко не всім, адже, серед іншого, оцінювати доводиться лише половину зіграного сезону, відтак і оцінки часто носять половинчастий характер. >>
Після перемоги навесні на чемпіонаті світу в дивізіоні IB українська хокейна збірна у серпні-вересні спробувала відібратись на Олімпіаду-2026. >>
Футболіст збірної України Михайло Мудрик, який наразі грає за лондонський Челсі підтвердив, що його проба на допінг виявилася позитивною. >>
Statbet — це спортивний портал, який пропонує не лише актуальні новини, але й глибокий аналіз подій та розширену статистику. >>
Григорій Козловський очолив ФК «Рух» у незвичному хокейному матчі з «Шахтарем». Козловський став MVP матчу, забивши 8 голів >>