Вона — «Легковажна»

24.06.2010
Вона — «Легковажна»

Аманда Байнс моделлю також підробляє.

Кіноакторам, які прославилися ще дітьми, рідко коли вдається продовжити успішну кар’єру в дорослому віці. Більшість із них, вийшовши з підліткового віку, перестає зніматися — як «сам удома» Макколей Калкін. Інші юні зірки «світяться» в кіно й надалі, але вже не мають колишнього пошанування. А 24–річна Аманда Байнс належить, швидше, до щасливих винятків із цього правила. На знімальний майданчик телесеріалу «Всяка всячина» вона прийшла ще десятирічною. У 1999–му, коли їй виповнилося 13, стала ведучою власного телепроекту «Шоу Аманди». Упродовж чотирьох років ця програма залишалася однією з найпопулярніших на каналі «Нікелодеон», а Байнс чотири рази отримувала премію «Вибір дітей» (Kids’ Choice) у номінації «Улюблена телевізійна актриса». І наступні фільми за її участю користувалися популярністю: «Чого хоче дівчина», «Вона — чоловік», «Лак для волосся» тощо. У цьогорічному рейтингу чоловічого журналу «Максим» Аманда посіла 15–те місце у списку найпрекрасніших жінок.

Здавалося б, кар’єра йде вгору, тож зніматися дівчині й зніматися. Але голлівудська старлетка… стомилася. «Бути актрисою не так весело, як це може здаватися збоку, — написала зірка у своєму блозі на «Твіттері». — Мені розподобалася професія, і я з неї йду. Розумію, що 24 роки — занадто молодий вік для виходу на пенсію, але не маю іншого виходу».

Актриса підтвердила, що її останнім фільмом стане стрічка «Легковажна», яка виходить на екрани цього року.

Якщо Байнс не передумає, то з голоду точно не помре. 2007 року вона ввійшла у п’ятірку найбільш високооплачуваних актрис–тінейджерів за версією журналу «Форбс», і відтоді її статки зросли ще на кілька десятків мільйонів доларів. Тож дівчина цілком може дозволити собі жити у своє задоволення і не займатися тим, чим не хочеться.