Слідом за Іспанією та Гондурасом про намір відкликати якнайшвидше свій військовий контингент заявила Домініканська Республіка. Таким чином, з усієї бригади «Плюс Ультра», яка нараховувала приблизно 2700 бійців, в Іраку залишиться лише контингент iз Сальвадору у складі 380 військовослужбовців. Хоча і в цій країні опозиція та католицька церква закликають президента та уряд відкликати вояків з Іраку.
Крім того, з'явився ще один претендент на вихід з війни — Норвегія, 150 саперів якої нині перебувають у складі міжнародної коаліції. «Ми відкличемо свій саперний підрозділ з Іраку після закінчення терміну його мандату, тобто 30 червня», — заявив під час виступу в парламенті міністр закордонних справ Норвегії Ян Петерсен. При цьому він зазначив, що Норвегія як член НАТО збільшить свою військову присутність в Афганістані, «оскільки ця країна є нашим найбільшим пріоритетом».
Знову позначилися в пресі вагання з цього приводу Польщі. «Рейтер» процитував наступні слова прем'єр-міністра Польщі Лешека Міллера: «Проблема (виведення військ) існує. Ми не можемо заплющувати очі на факт, що Іспанія та інші країни залишають Ірак». Після цього повідомлення телефони у канцелярії голови уряду Польщі почервоніли від зливи дзвінків з усього світу. Міллер змушений був виправдовуватися, що його слова журналісти вирвали з контексту. Польська інформагенція ПАП повідомила, що насправді голова уряду заявив наступне: «Ми не можемо заплющувати очі на факт, що Іспанія та інші іспаномовні країни виходять зі стабілізаційної місії в Іраку, але ми не повинні вдаватися до авантюрних жестів».