У розшуку горобець хатній: кількість маленьких пташок помітно скоротилася у містах
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Клінт Іствуд, Арнольд Шварценеггер і Денні Де Віто на представленні нової омісії. (Фото РЕЙТЕР.)
«Залізний Арні», схоже, вже повністю вжився в нову роль. Зірковий губернатор Каліфорнії так активно взявся за керівництво одним із найбільших американських штатів, що неабияк здивував скептиків, які передрікали Шварценеггеру-політикові купу проблем і невдалу кар'єру. Але про своїх друзів по акторському цеху Арнольд не забув. І днями призначив на державні посади одразу п'ятьох голлівудських знаменитостей.
Щоправда, відомі актори, серед яких, зокрема, партнер Шварценеггера по фільму «Близнюки», веселий товстун Денні Де Віто та знаменитий актор і режисер Клінт Іствуд, на нових посадах сидітимуть не лише по блату, а й «по фаху». Річ у тому, що завдяки «Термінатору»-губернатору зірки потрапили до складу комісії штату з питань кінематографії. Загалом ця структура нараховує 26 експертів. Зірки виконуватимуть свої «комісійні» обов'язки протягом двох років, але зарплату не отримуватимуть. Останній факт, звісно, не надто приємний, але у цих панів стільки грошей, що державні «копійки» їм ні до чого. Окрім того, саме завдяки «громадському» характеру їхньої роботи Шверценеггерові вдалося так швидко затвердити колег на нових посадах — для цього не знадобилося навіть схвалення Сенату.
Між іншим, попри те, що на службу їх взяли по знайомству, байдикувати Де Віто, Іствуду й компанії буде ніколи, адже роботи в їхньої комісії — хоч греблю гати. Арні вже давно, ще до того, як очолив штат, висловлював стурбованість тим, що, хоча в Каліфорнії й розміщені офіси найбільших світових кіновиробників, через економічні проблеми і дорожнечу вони воліють знімати фільми в інших штатах або й узагалі за межами США. І Шварценеггер з таким станом речей вирішив боротися через відповідну комісію.
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Леонардо Ді Капріо — один із найвидатніших акторів нашого часу. >>
Фінал Дитячого Євробачення відбувся у суботу, 16 листопада й перемогу здобула Грузія. >>
На аукціоні Sotheby's в Гонконгу картину американського експресіоніста Марка Ротко "Без назви (Жовтий і синій)" продали за 32,5 млн доларів. >>