«Чекаю вас 9 травня біля пам’ятника яйцю»

21.04.2010

«Іду на Ви!» — відкритий лист із таким заголовком поширив у ЗМІ Геннадій Сіренко — академік, професор, доктор технічних наук з Івано–Франківська. Він викликає колегу Дмитра Табачника — академіка, професора, доктора історичних наук, міністра освіти та науки — на дуель. «Образу мене, моєї родини, Української нації та України ви повинні змити своєю ганьбою. В Україні не повинно бути місця нацистам Леніну, Троцькому, Сталіну, Гітлеру і Табачнику», — заявляє науковець із Прикарпатського національного університету.

«У зв’язку з тим, що державні чинники — Президент України як гарант Конституції, Генеральний прокурор, депутати Верховної Ради, Прем’єр–міністр, голова Служби безпеки України тощо — не спроможні (або не бажають) захистити мене, українця, та всіх громадян України від вас, кривдника, та вашої нацистської ідеології, я як аристократ, шляхтич викликаю вас на дуель за споконвічним українським звичаєвим правом», — пише пан Сіренко, зауважуючи, що «закони України не забороняють дуелі».

«Оскільки я перший вас викликав на дуель, то за мною час, місце, умови дуелі та вид зброї. Дуель відбудеться 9 травня о 10:00 біля Ратуші, кам’яного пам’ятника галицькому яйцю, у м. Івано–Франківськ. Відстань між дуелянтами — 1 м. Чекаю вас до 10:30», — закликає Геннадій Сіренко.

За його словами, «вибір 9 травня не випадковий — це День Перемоги над нацистами. Кров славних українських воїнів, наших предків, стукає у скроню і кличе до перемоги над вами — нацистом».