У розшуку горобець хатній: кількість маленьких пташок помітно скоротилася у містах
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Для прихильників електронної музики є дуже погана новина: цього року традиційний Love Parade у Берліні не проходитиме. У це навіть повірити складно, адже «Парад кохання» у столиці Німеччини вже став просто культовою подією — на це яскраве й веселе дійство з'їжджаються «техномани» й рейвери з усього світу, причому з кожним роком їх стає все більше й більше. Скажімо, у 1999 році повз рейхстаг пройшов натовп чисельністю понад півтора мільйона осіб!
Щоправда, мешканці Берліна здебільшого не в захваті від багатолюдної ходи центром міста — по-перше, по завершенні свята на вулицях залишається купа сміття, по-друге, від гучної музики в'януть вуха, а по-третє — і це чи не головна претензія, яку висувають до організаторів статечні німецькі бюргери — видовище тисяч напівоголених, татуйованих, пірсингованих тіл та парочок, які займаються вельми інтимними справами просто в міських парках, подобається далеко не кожному.
Однак скасували цьогорічний «Парад кохання» не через численні скарги консервативних берлінців, а з банальної причини: на його проведення не вистачає коштів. Проте не виключено, що вихід із цієї ситуації таки буде знайдено, адже на захист параду виступили не лише його учасники, а й дехто з визначних політиків Німеччини. Річ у тому, що це свято дуже солідно поповнює скарбницю Берліна, адже до міста приїздить безліч туристів. Тому цілком імовірно, що, аби не втратити величезні прибутки, мерія допоможе оргкомітетові фестивалю. Адже «навар» від такого фінансового вливання значно перевершить витрати, включно з оплатою роботи двірників та компенсацією за моральні збитки особливо вразливим німецьким пенсіонеркам.
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Леонардо Ді Капріо — один із найвидатніших акторів нашого часу. >>
Фінал Дитячого Євробачення відбувся у суботу, 16 листопада й перемогу здобула Грузія. >>
На аукціоні Sotheby's в Гонконгу картину американського експресіоніста Марка Ротко "Без назви (Жовтий і синій)" продали за 32,5 млн доларів. >>