АСТРОЛОГІЧНИЙ КАЛЕНДАР з 17 по 23 червня
17 червня. 3-й місячний день. Вдалий для тих, хто любить ризик. >>
Фрейда Пінто.
У Голлівуді почалися приготування до зйомок 23–ї серії «бондіани». Очікується, що новий фільм про пригоди агента 007 вийде в прокат наприкінці наступного року. Нині вже відомо, хто стане режисером стрічки і зіграє в ній головну жіночу роль (у самого Джеймса Бонда, нагадаємо, за контрактом знову має перевтілитися Деніел Крейг). Отже, на зміну Марку Форстеру, який режисував «Квант милосердя», прийде колишній чоловік Кейт Уїнслет, «оскароносний» режисер Сем Мендес. А естафету «дівчини Бонда» від українки Ольги Куриленко підхопить індійська красуня Фрейда Пінто, яка прокинулася знаменитою після виходу на екрани фільму «Мільйонер із нетрів».
На роль нової подружки Бонда кого тільки не «сватали» — і Меган Фокс, і Джолі, й Аністон. Але, як повідомляє газета «Таймс оф Індія», Фрейда вже підписала контракт, тож тепер її участь у «бондіані» — не чутки, а даність. 25–річна актриса каже, що зіграти «дівчину Бонда» було для неї ледве не мрією життя. Хоча перед тим, як дати згоду, актриса вагалася — все–таки дуже відповідальна місія.
Робоча назва фільму, зйомки якого почнуться в червні, — «Власність леді». Дія епізоду, ймовірно, розгортатиметься в Афганістані.
17 червня. 3-й місячний день. Вдалий для тих, хто любить ризик. >>
Ви помічали, що коли їдеш за кермом, то завжди той, хто їде швидше за вас — козел, а хто повільніше — якийсь придурок? >>
Цієї неділі у центрі Львова відбувся «ЛьвівПрайд 2026», присвячений, за словами його організаторів, правовому визнанню ЛГБТІК+ спільноти, євроінтеграційним зобов’язанням України та обговоренню ризиків нової редакції Цивільного кодексу. >>
Свого часу «УМ» писала про заручини відомого шеф-кухаря Євгена Клопотенка та його обраниці Катерини Воскресенської. >>
Першим у світі доларовим трильйонером став епатажний американський підприємець Ілон Маск. >>
10 червня. 25-й місячний день. Енергія дня повільна, відповідно не варто поспішати, метушитись, починати щось нове. >>