У Києві прооперували оленя, який постраждав від ракетного обстрілу
Російська атака 14 листопада сколихнула життя не лише мешканців та гостей столиці, а й жителів Київського зоопарку. >>
Попри те що в кінематографі 24–річна Аманда Сейфрід далеко не новачок, її досі зараховують до «нових облич» Голлівуду. На тлі вже обридлих постійних фігурантів світської хроніки зірка мюзиклу «Мамма міа!» і справді як свіжий подих вітру. Після участі в «Мамма міа!» Аманду закидали пропозиціями режисери, а романтична мелодрама «Дорогий Джон», яка недавно з’явилася в наших кінотеатрах, лише додала дівчині популярності. 1 квітня в українському прокаті стартує еротична мелодрама «Хлоя», де партнерами білявки стали Джуліанна Мур і Лайам Нісон, а на травень заплановано світову прем’єру стрічки «Листи до Джульєтти», у якій Сейфрід зіграла з визначною британською актрисою Ванессою Редгрейв. Аманда стрімко йде вгору кар’єрною драбиною і, не виключено, незабаром саме її, а не яку–небудь Скарлетт Йоханнсон, називатимуть найперспективнішою молодою актрисою Голлівуду.
Очевидно, посприяє цьому й наступний фільм, на зйомки в якому Сейфрід підписала контракт. Ідеться про... «Червону Шапочку». Яка, щоправда, у новому варіанті називатиметься «Дівчинка в червоному капюшоні», але буде поставлена саме за мотивами відомої казки, хоч і оновленої на сучасний лад. Ця стрічка матиме мало спільного зі звичною нам із дитинства оповідкою. Досить зазначити, що режисером фільму стане Кетрін Хардвік — авторка надуспішної вампірської саги «Сутінки», після якої тема упирів, перевертнів та іншого вурдалаччя стала однією з найпопулярніших у сучасному молодіжному кіно й на телебаченні. «Готичною» й «несподіваною» Хардвік обіцяє зробити й нову «Червону Шапочку». Продюсуватиме фільм компанія «Еппл вей», яка належить зірковому Леонардо Ді Капріо.
Російська атака 14 листопада сколихнула життя не лише мешканців та гостей столиці, а й жителів Київського зоопарку. >>
Зима близько, і багато безпритульних хвостатих знову змушені пристосовуватися до холоду, постійної вологості, мжички та темряви. >>
Двоє старих лаються:
— Я старий? Та мені лікар сказав, що мій організм працює як годинник! >>
У нейрофізіології стався прорив — ученим вдалося розробити метод боротьби із залежностями за допомогою ультразвуку. >>
Кеті Перрі та її колишній — Орландо Блум — домовилися про купівлю особняка ветерана за 15 мільйонів доларів. >>
В Італії 57-річний чоловік видавав себе за власну померлу матір, щоб отримувати її пенсію. >>