Уряд вирішив не давати грошей малозабезпеченим верствам населення. Їх знову замінять на пільги. Таке рішення ухвалив Кабмін, анулювавши постанову дворічної давнини, якою пільги замінювались на адресну допомогу. Власне, дію цієї постанови громадяни відчути не встигли, оскільки тоді було ухвалено лише стратегію заміни. Проте, пояснив міністр праці та соціальної політики Михайло Папієв, пільги повертаються на наполегливе прохання ветеранів, пенсіонерів та інших. (Усього різноманітними видами державної допомоги зараз користуються 14 мільйонів українців). Слід гадати, малоiмущi побоюються, що гроші просто не доходитимуть до адресатів у тому обсязі, в якому повинні. За словами Папієва, з моменту ухвалення «пільгової» постанови громадяни самі обиратимуть той вид підтримки, який їм більше до вподоби. Простіше кажучи, хтось забажає безкоштовно кататись у транспорті, а комусь більше до вподоби, скажімо, отримати знижку на купівлю продуктів першої необхідності. Пільги ні в якому разі не зменшуватимуться, запевнив міністр, а, імовірно, навіть збільшаться.
З наступного року ветеранам стане вдвічі легше і лікуватись у лікарнях та шпиталях, оскільки Кабмін рівно вдвічі збільшив норму фінансових витрат на одну таку особу. Так, із 2005 року на харчування одного ветерана-пацієнта буде виділятись по 14 гривень на день, на медикаменти — по 16 гривень.
Потурбувався уряд на засіданні не лише про ветеранів та інвалідів, а й про дітей. Як повідомив міністр охорони здоров'я Андрій Підаєв, досить скоро почнеться реорганізація дитячої лікарні Охматдит у центр кардіохірургії. Теж для діточок. При цьому Охматдит, повідомив міністр, нікуди не зникне, в центр кардіохірургії перероблять три корпуси, які зараз стоять без діла, а тим часом хірурги не мають місця для проведення операцій. Зараз щороку оперуються трохи більше тисячі дітей-сердечників, тоді як чекають на операції втричі більше. Аби зробити ремонт у приміщеннях, вік яких, до речі, більш ніж похилий — 110 років, Кабмін виділить дев'ять мільйонів гривень.