ПРИКОЛИ про декларації депутатів
Молитва для мам школярів:
— Господи, дай мені сили зробити уроки з дитиною! >>
Понад п’ять тисяч повністю оголених людей на тлі знаменитої Сіднейської опери — таку картину вчора могли спостерігати туристи, які вирішили помилуватися знаменитим «Опера хауз» о четвертій ранку. Фотосесію «ню» за участю 5200 «моделей» організував американський фотограф Спенсер Тунік, який проводить «голі» акції по всьому світу. А на таку рань черговий «хепенінг» призначили для того, щоб уникнути натовпу цікавих та не перешкоджати руху транспорту.
Як повідомляє агенція «Ассошіейтед пресс», цього разу на заклик Туніка відгукнулося вдвічі більше осіб, ніж він очікував. У «костюмах Адама і Єви» позували чоловіки і жінки найрізноманітнішого віку та форм. Одну з жінок відразу після сесії відвезли до пологового будинку, де вона успішно народила.
Колективний стриптиз було організованого з нагоди закінчення в Сіднеї дводенного фестивалю геїв та лесбійок та відзначення відкриття нового сезону в Сіднейській опері.
До речі, самого Туніка вважають дуже сором’язливою людиною. Він просить називати його не фотографом, а артистом, а групи роздягнених людей — інсталяціями.
Молитва для мам школярів:
— Господи, дай мені сили зробити уроки з дитиною! >>
Кілька днів тому принцеса Нідерландів Амалія (Її Королівська Високість Катаріна-Амалія Беатрікс Кармен Вікторія) пішла служити у Королівські повітряні сили країни. >>
Заслужена артистка України Камалія (Наталія Захур, до шлюбу Шмаренкова) нещодавно поділилася з радіо Lux FM інформацією про свої фінанси. >>
8 квітня. 21-й місячний день. Відмінний для спілкування та особистих стосунків, зміни місця роботи, операцій з нерухомістю та подорожей. >>
У Києві, в палаці «Україна», відбувся допрем’єрний показ українського фільму про автоперегони «На драйві» режисера Артема Литвиненко. >>
Онук навчив бабусю з села користуватися інтернетом і створив їй сторінку у фейсбуці. >>