Війна всередині війни. Чотири реальні сценарії можливих виборів в Україні
У мирний час вибори — це громадянська війна мирними інструментами. >>
В’ячеслав Кириленко,
голова депутатської групи «За Україну!»
— про недоцільність голосування за недовіру уряду:
— Тимошенко спить і бачить, як її зараз відправляють у відставку.
(УНІАН)
Тарас Чорновіл,
народний депутат від Партії регіонів
— про те, як Віктор Янукович поводився в 2005 році після приходу до влади «помаранчевих»:
— Я не знаю, наскільки це правда, але він розповідав дуже багато страшних історій. Наприклад, як на нього начебто готувався замах у Донецьку, і тому біля Януковича спеціально чергували броньовані машини, щоб він міг вирватися зі свого донецького дому. Якби був напад, вони мали виїхати через якісь задні ворота, проривати цими броньовиками всі перешкоди і летіти по прочищеній трасі аж до російського кордону.
(«Українська правда»)
Анатолій Гриценко,
кандидат у президенти
— про те, чи не збирається він кинути курити — так, як Барак Обама, коли став президентом США:
— Я зроблю це раніше, ніж Обама. Я вже дав публічну обіцянку, що кину курити за день до інавгурації. Я стримаю своє слово, як свого часу дотримав свого слова щодо забезпечення зарплат контрактникам у 2007 році.
(«Кореспондент»)
Ганна Герман,
народний депутат від Партії регіонів
— про свій добробут:
— Я б вам сказала неправду, якби я сказала, що живу так само, як народ. Я живу краще, ніж народ. Депутати мають більші зарплати, більші привілеї, і це правда.
(ProUA)
Олесь Старовойт,
заступник керівника штабу Віктора Ющенка у Львівській області
— про те, що рейтинг В. Ю. слід міряти не зараз, а після виборів 17 січня:
— У Страсну п’ятницю рейтинг Ісуса Христа був 0%, за тиждень у Єрусалимі він зашкалював.
(ЗІК)
У мирний час вибори — це громадянська війна мирними інструментами. >>
На територію України 13 грудня передали багато білоруських політв'язнів, серед яких одна з найвідоміших ув'язнених Марія Колеснікова та екскандидат у президенти країни Віктор Бабарико. >>
Можливість проведення виборів в умовах правового режиму воєнного стану президент Володимир Зеленський обговорив із представниками Верховної Ради України. >>
Одіозний бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що на фігуранта справи НАБУ і САП "Мідас" Тимура Міндіча в Ізраїлі скоїли невдалий замах. >>
Після корупційного скандалу довкола «плівок Міндіча» внутрішній обвал української влади став очевиднішим. >>